Tak wygląda początek naszej gminy. Wstyd.


***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+3 #5 znafca 2018-04-11 05:06
dla czego mnie to nie dziwi?Bo nasza "władza" ma teraz inne priorytety:)WYBORY IDĄ!!! cała para idzie w kierunku utrzymania koryta...a szkoda:(bo taka lokalizacja jaka ma Bogatynia i cała gmina to marzenie tylko potrzeba PRAWDZIWEGO GOSPODARZA !!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #4 Dron 2018-04-10 18:05
Kto robi syf w gminie. Urząd jako miejsce pracy wszelakich decydentów d/s wszelakich. Kilka przykładów. OSIEDLE w Porajowie. Pomiędzy aleją lipową a blokami 1i2 było piękne miejsce do zagospodarowania na kompleks sportowy. W wymiarze dla dzieci Osiedla.
Sieniawka Osiedle.
Doprowadzenie do straszliwe dewastacji budynków. Zezwolenie na wysyp wanien dziadostwa z remontu dróg w Porajowie.
Straszliwie zasmiecone tereny w okolicy. To dzieje się za zgodą decydentów k...a jak mawia elektryk w/n. dladzieci.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #3 Joj 2018-04-10 15:05
Nie tak dawno czytałem na tym forum, że "nie będzie Niemiec" itd. No i proszę, wcale nie trzeba Niemca, sami to sobie robimy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #2 Pinokio 2018-04-10 13:49
Okolice Porajowa i wszystko jasne. Bardziej szczegółowo. Wał p. powodziowy rozjechany przez zbrojne ramię burmistrza czyli hordy z OSP Porajów
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #1 Dora 2018-04-10 12:55
Jaka władza,taka gmina.Proponuję zamieszczać zdjęcia worów z milionami opakowań po tabletkach,jakie zalegają WSZĘDZIE w lasach,po rowach w naszej gminie.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
wtorek, maj 21, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies