Pierwsze miejsce w całym turnieju zajęło Gimnazjum nr 1, fot. OSiR Ostatnia, szósta runda rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych odbyła się 19.04.2011 roku w Sali sportowej OSiR przy ulicy Sportowej. Podobnie jak w piątej kolejce zwycięstwa odniosła szkoła nr1, Gimnazjum nr 2 natomiast wygrało ze szkołą z Porajowa

Szczegółowy wykaz wyników z rundy szóstej:

Wyniki rundy szóstej:

Gimnazjum nr 1 w Bogatyni - Gimnazjum z Porajowa (2 – 0)
Gimnazjum z Porajowa – Gimnazjum nr 2 w Bogatyni (1 – 2)
Gimnazjum nr 2 w Bogatyni - Gimnazjum nr 1 w Bogatyni (1 – 2)

Do rozgrywek ligowych zgłosiły się trzy szkoły:
Gimnazjum nr 1 , Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum z Porajowa. Mecze w każdej z kolejek rozgrywane były systemem turniejowym „każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce w całym turnieju zajęło Gimnazjum nr 1, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 2, natomiast trzecie miejsce przypasało Gimnazjum z Porajowa.

Główny organizator turnieju był bogatyński OsiR zafundował dla startujących ekip nagrody oraz pamiątkowe dyplomy oraz medale. Każda ze startujących szkół dostała piłki do siatkówki oraz pamiątkowy puchar, natomiast poszczególne zawodniczki dostały pamiątkowe medale a także imienne dyplomy. Dodatkowo wybrano na lidze najbardziej wartościową zawodniczkę turnieju i także dla niej organizator przygotował upominki.

Cały turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze sportowej rywalizacji. Dzięki takim turniejom młodzież startująca nie tylko doskonali swoje umiejętności sportowe ale przede wszystkim kształtuje zasady „fair play” w rywalizacji między szkolnej i nabywa pozytywnych wartości sportowych tak potrzebnych dla młodych ludzi.

Szczegółowy wykaz wyników poszczególnych szkól z wszystkich sześciu rund rozgrywkowych: