Opolno zwyceięża na Mistrzostwach Powiatu w Mini-Sitkówkę, fot. OSiR Bogatynia Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej w Opolnie Zdroju dzielnie walczyła na Mistrzostwach Powiatu w Mini-Siatkówce „dwójek” klas IV rozegranych w dn. 17-18.03 br. w Węglińcu

Dziewczęta zajęły 3 miejsce i zdobyły brązowe medale , natomiast chłopcy uplasowali się na IV pozycji.

Wielkie gratulacje za waleczności i zaangażowanie dla wszystkich zawodników. Trzeba zaznaczyć, że jest to wielki sukces uczniów i ich opiekuna, gdyż szkoła w Opolnie Zdroju jest jedną z najmniejszych w powiecie.

Na pierwszym zdjęciu chłopcy: Czap Szymon, Niklas Paweł, Kwityński Krzysztof, Stępień Dominik, Cymbaluk Dawid.

Poniżej dziewczęta: Szmytka Weronika, Dziurdzy Karolina, Piela Nikola, Płochacz Ola, Fajfrowska Klaudia

Opiekun: mgr Paweł Mielnik. Źródło: OSiR.