Bogatyńscy piłkarze zwyciężyli w Zgorzelcu, fot. MKS Granica Bogatynia Czwarty oficjalny sparing i czwarta wygrana MKS Granicy Bogatynia w Zgorzelcu

5 marca br. w Zgorzelcu w czwartym meczu sparingowym rozegranym pomiędzy zawodnikami MKS Granica Bogatynia a Nysą Zgorzelec zwycięstwo odnieśli bogatynianie wynikiem 2:1.

W pierwszej połowie zawodnicy Granicy mieli więcej sytuacji podbramkowych. Już po rzucie karnym wykonanym przez Ł. Duducia Granica prowadziła 1:0.

Nysa jeszcze w pierwszej połowie po błędzie obrońców Granicy wyrównała na 1:1. W drugiej połowie na boisku dominowali zawodnicy Granicy, którzy po pięknej akcji zdobyli drugą zwycięską bramkę strzeloną przez M. Bregina.

Drużyna Nysy Zgorzelec jest liderem ligi okręgowej i zarazem bezpośrednim rywalem naszej drużyny do IV ligi.

MKS Granica Bogatynia wystąpiła w składzie: Gawlik, Chrzanowski (K), Mikulski, Duduć, Czeczot, Szywała , Suchocki, Pastuszko, Pazyra, Piskorski, Pietkiewicz. Trener dał możliwość wystąpienia wszystkim zawodnikom wpuszczając na boisko strzelca drugiej bramki Bregina, bramkarza Kałmuka, Krzesińskiego, Augustyna Krawczyka, Stala. Cieszy powrót do drużyny po chorobie Radka Pietkiewicza.