Bogatyńscy piłkarze zwyciężyli w Zgorzelcu, fot. MKS Granica Bogatynia Zawodnicy trenera Szymkowa bardzo dobrze zaprezentowali się w konfrontacji z IV ligowym Piastem Zawidów. Granica po bardzo dobrej grze całej drużyny zwyciężyła w Zgorzelcu Piast Zawidów 2:0

Pierwsza połowa należała do zawodników Granicy, którzy opanowali środek pola przeprowadzając wiele groźnych akcji. Z przodu dominował dobrze usposobiony Marszałek. Bardzo dobra pierwsza połowa, w której zawodnicy Granicy nie potrafili wykorzystać paru sytuacji podbramkowych zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie trener Szymków dokonał sześciu zmian. Obraz gry nie uległ zmianie i w 47 minucie po dośrodkowaniu Chrzanowskiego, w zamieszaniu w polu karnym, przytomnie strzelił Pastuszko wyprowadzając Granice na prowadzenie. W 67 minucie indywidualna akcja Pazyry, który w polu karnym minął trzech obrońców i precyzyjnym strzałem w okienko podwyższył wynik na 2 : 0. Po drugiej bramce gra siadła, zawodnicy Granicy oddali inicjatywę rywalom, cofając się na własną połowę.

Drużyna z Zawidowa występująca w IV lidze okazał się bardzo dobrym i wymagającym sparingpartnerem dla naszej drużyny. Tym bardziej przed pierwszym meczem ligowym cieszy zwycięstwo młodej drużyny Granicy.

MKS Granica Bogatynia wystąpiła w składzie: Gawlik, (Kałmuk 46), Chrzanowski (K), Mikulski, Duduć, Czeczot (Szywała 46), Suchocki, (Pastuszko 46), Krzesiński (Pazyra 46), Piskorski, Marszałek (Stal 80), Augustyn (Krawczyk 46) trener W. Szymków, kierownik drużyny St. Zacharski.

W drużynie zabrakło Pietkiewicz - chory, Kleczkowski – kontuzja, Bregin – szkoła, Rożek – kontuzja, Mokijewski – kontuzja, Strząbała – kontuzja.