Pierwsza połowa należała do zawodników Kobierzyc, którzy zepchnęli nasz zespół do obrony, czego efektem były dwie stracone bramki przez nasz zespół w 16 i 43 minucie. Po męskiej rozmowie w szatni trenera z zawodnikami na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli zmobilizowani. Nad Kobierzycami przeszła potężna ulewa, ale nie przeszkodziło to w tym, żeby druga połowa należała do naszych zawodników, którzy przejęli inicjatywę na boisku. Efektem tego była zdobyta w 60 minucie kontaktowa bramka strzelona przez Szydłę. Nasi zawodnicy nie odpuszczali i poszli za ciosem. W 78 minucie Więckiewicz po ładnej akcji całego zespołu doprowadził do remisu. Nasi zawodnicy mimo zmęczenia i gry w trudnych warunkach pogodowych do końca meczu nie odpuszczali. W 93 minucie Savczuk znalazł drogę do bramki gospodarzy strzelając "złotą" bramkę na wagę 3 punktów.

Brawo, brawo. W imieniu Pana Prezesa Jacka Panfila, swoim i wszystkich kibiców, którzy dobrze życzą naszemu zespołowi, dziękujemy trenerom i zawodnikom za ambicję charakter i wolę walki. Dziękujemy.

MKS Granica Bogatynia: Gawlik, Mikulski, Duduć, Sochacki (Krzesiński 75), Suchocki (Kostrzewa 80), Fularz, Janiak (Słomiak 70), Savczuk, Szydło, Więckiewicz, Mokijewski (Pietkiewicz 46).

STK GKS Kobierzyce vs MKS Granica Bogatynia 2:3 (2:0)

Bramki dla GKS: Morawski 16’ i 43’ dla Granicy Szydło 60’, Więckiewicz 78’ oraz Savczuk 93’.

Po czwartej kolejce w IV lidze dolnośląskiej nasz zespół zajmuje 4-5 miejsce z 9 punktaki, bramki 8 -7. Trzy mecze wygrane, jedna porażka.

Również dobrze zadebiutowały w nowym sezonie 2014/15 drużyny młodzieżowe. Drużyna Trampkarzy trenera Jacka Panfila w swoim pierwszym meczu na wyjeździe rozgromiła rówieśników z Pieńska 10 – 0. Nie gorzej spisali się Młodzicy Adriana Cieślika, którzy nie chcąc być gorsi pokonali 5 - 0 rówieśników z Pieńska. Gratuluję trenerom i zawodnikom dobrze rozpoczętego sezonu.