W dniu 26.03.2017 roku na strzelnicy myśliwskiej "Knieja" w Bronówku odbyły się Klubowe Zawody Strzeleckie z Broni Kulowej, dolnośląskiego Klubu Strzeleckiego "Czak" DZW-LOK we Wrocławiu.

W konkurencji pistolet sportowy zawodnicy z Bogatyni zajęli całe podium zdobywając kolejno: Andrzej Szreder - złoty medal, Dominik Jaruszewski - srebrny medal i Eugeniusz Wawrzyńczak brązowy medal.

W konkurencji karabin sportowy Andrzej Szreder zdobył złoty medal a Jarosław Bem medal brązowy.

W konkurencji pistolet centralnego zapłonu Andrzej Szreder wywalczył srebrny medal.

Tegoroczne rozpoczęcie sezonu strzeleckiego było wyjątkowo licznie obsadzone, gdyż na każdą konkurencję przypadało ponad 100 zawodników.

Bogatyńscy zawodnicy prowadzą w klasyfikacji medalowej, gdyż po dwóch startach (Wrocław i Bronówek) posiadamy już 8 medali: 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe. Wielkie gratulacje naszym strzelcom kulowym.

Przypominamy, iż rozpoczęła się rywalizacja w Pneumatycznej Lidze Strzeleckiej w konkurencjach karabin i pistolet pneumatyczny w kategoriach kobiet i mężczyzn w wieku od 12 lat, w związku z tym zapraszamy jeszcze chętnych do uprawiania strzelectwa sportowego.

Sukcesy w strzelectwie sportowym zaczynają się od treningów na strzelnicy pneumatycznej.

Strzelnica czynna jest od godz. 16.00 w Bogatyni przy ul. Polnej 8.