Granica Granica Bogatynia przegrała wczoraj mecz derbowy z Nysą Zgorzelec. Naszym piłkarzom nie udało się na własnym boisku zdobyć ani jednej bramki.

Granica Bogatynia - Nysa Zgorzelec 0:4. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, a grad goli posypał się po przerwie. To dokładnie taki sam wynik jaki padł podczas jesiennego spotkania obu drużyn. To kolejna sromotna porażka naszej drużyny. W zeszłym tygodniu Orkan Szczedrzykowice pokonał nasz zespół 5:0. Granica nie może "odbić" się od dna tabeli Saltex IV ligi. W rundzie wiosennej to już pięć przegranych, jeden remis i jedna wygrana.

Następny mecz już 3 maja "na wyjeździe". Nasi piłkarze zagrają z drużyną Lotnik Jeżów Sudecki.