Złoty, srebrny i brązowy to dorobek medalowy lekkoatletów MKS „Szerszeń” Bogatynia, którzy 16 lutego w wałbrzyskiej hali lekkoatletycznej rywalizowali w Halowych Mistrzostwach Dolnego Ślaska Młodzików (rocznik 2004-2005).

Na najwyższym stopniu podium uplasował się Filip Romanowski (trener Tomasz Dróżdż), który w konkurencji skoku wzwyż, wynikiem 1.65m nie dał szans rywalkom i zdecydowanie sięgnął po tytuł Mistrza Dolnego Śląska.

Srebrny medal w biegu na dystansie 300m wywalczył Jakub Arnista (trener Piotr Wyroba), który 1,5 okrążenia przebiegł w czasie 45,08s

Brązowy medal w skoku wzwyż zdobyła Zuzanna Wrzesińska (trener Piotr Wyroba), która pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 1.46m, poprawiając swój halowy rekord życiowy. To już trzeci medal tej zawodniczki zdobyty w zawodach o randze mistrzowskiej.

Kolejni zawodnicy również spisali się dobrze, poprawiając swoje rekordy życiowe.