Granica przegrywa bardzo ważny mecz z Lotnikiem Jeżów Sudecki 1-2.

Początek meczu należał do Granicy, która dobrze radziła sobie w środku pola. Po dobrej akcji naszego zespołu w 10-tej minucie nasi zawodnicy po faulu w polu karnym na naszym zawodniku Derze powinni wykonywać rzut karny, lecz słabo dysponowany w tym dniu sędzia nie zauważył faulu. W 15 minucie gry po wyrzucie piłki z autu zawodnik Dera ku radości kibiców z 5 m wpakował ją do bramki. W 40 minucie po strzale z linii pola karnego i rykoszecie obrońcy Granicy Kieć pokonał dobrze broniącego Gawlika. Do przerwy 1-1.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w 60 minucie. W polu karnym zawodnik Lotnika symulując faul i krzycząc do sędziego wymusił karnego, który został zamieniony na bramkę. Po ostatnim gwizdku sędziego zawodnicy Lotnika mogli świętować awans do IV ligi. Gratuluję sympatycznemu trenerowi Arturowi Milewskiemu awansu i życzę drużynie Lotnika dobrej gry i samych zwycięstw w IV lidze.

GRANICA BOGATYNIA - LOTNIK JEŻÓW SUDECKI 1-2 (1-1)

GRANICA: Gawlik - Mikołajczyk, Chomicz, Augustyn, Bartnicki, S. Płowuszański, Kostrzewa, M. Stefanek (60' Wajer, 80' Dąbrowski), Dera, Słomiak (46' T. Stefanek), Szymański.

Trenerzy – Robert Rodziewicz i Arkadiusz Nowak.

MKS Granica po 25 kolejkach zajmuje w tabeli 12 miejsce z 25 punktami.

Następny bardzo ważny mecz za 6 punktów Granica zagra 2 czerwca o godzinie 13 na wyjeździe z Chrobrym Nowogrodziec. Chrobry po 25 kolejkach plasuje się tuż za naszym zespołem na 13 miejscu z 24 punktami. Już dzisiaj zapraszam kibiców Granicy na ten bardzo trudny i ważny mecz, który może decydować o utrzymaniu się w lidze okręgowej, na boisko do Nowogrodźca.
-------------------------------------------------

W tym samym dniu o godzinie 11.30 Trampkarze Jacka Panfila rozegrali zwycięski mecz z Czarnymi Lwówek Śląski 5 – 0. Jest to kolejne 9 z rzędu zwycięstwo naszej młodzieży. Po 10 meczach w tabeli Granica 1 miejsce z 28 punktami. Stosunek bramek 1 remis oraz 9 zwycięstw, bramek 47 – 10.

MKS Granica Bogatynia – Czarni Lwówek Śląski 5 – 0 (2 - 0)

Skład: Majewski Oktawian, Klimczak Jakub, Młodzianowski Michał (kpt), Modrzyński Kewin, Dębski Łukasz, Piotrowski Adrian, Sielicki Dawid, Jastrzębski Wiktor, Piotrowski Bartłomiej, Maciąg Kamil, Popioł Alan, Laga Dawid, Mirek Michał, Samuel Mały.

Trener – Jacek Panfil, Kierownik drużyny – Młodzianowski Piotr.