Miejska Komisja Wyborcza w Bogatyni opublikowała protokoły na razie w głosowaniu na radnych miejskich i burmistrzów. Sprawdź kto ile dostał głosów?
Poniżej prezentujemy tabele wszystkich startujących kandydatów na radnych miejskich w Bogatyni oraz liczbę otrzymanych głosów. Pogrubionym tekstem zaznaczono osobę, która w swoim okręgu otrzymała największa liczbę głosów i zostanie radnym nadchodzącej kadencji. Nazwiska pokrywają się z listą, którą opublikowaliśmy w dzień po wyborach.
.
.
.
.
Okręg nr 1
1 |
PEREMICKA Wanda Leokadia zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
4 |
8 |
2 |
STASZCZUK Sławomir Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
2 |
0 |
3 |
MORZYŃSKI Marek Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
2 |
4 |
PEREMICKI Krzysztof zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
7 |
3 |
5 |
SOBCZAK Dariusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
4 |
7 |
Okręg nr 2
1 |
KUCZYC Rudolf zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
3 |
6 |
2 |
SIWAK Artur Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
6 |
3 |
3 |
SZYDŁOWSKI Kazimierz Józef zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
0 |
4 |
STEFANIAK Patryk Sebastian zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
1 |
8 |
5 |
OKULEWICZ Małgorzata Anetta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
3 |
5 |
6 |
SZPILCZAK Mieczysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
1 |
8 |
7 |
OCIEPKA Wiesław Mieczysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
4 |
1 |
NOSAL Piotr Remigiusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
6 |
7 |
2 |
DWORAKOWSKI Bogdan Mirosław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
4 |
3 |
FROŃSKI Tomasz Wiesław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
1 |
7 |
4 |
KRYJAK Jacek Marcin zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
0 |
5 |
OKORSKI Tadeusz Antoni zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
3 |
1 |
6 |
STAWICKA-CZERSKA Wenata zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszenie Mieszkańców Bogatyni, Lista nr 23 |
* |
* |
* |
7 |
2 |
7 |
SCHWARTZ Stefan Janusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stefan Schwartz, Lista nr 26 |
* |
* |
* |
7 |
0 |
8 |
DANIELEWICZ Mariusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
2 |
9 |
KORNIAK Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
7 |
8 |
1 |
MORAWSKI Ryszard zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
4 |
0 |
2 |
ERNEST Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
8 |
5 |
3 |
KIŚLAK Grzegorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
1 |
1 |
9 |
4 |
WÓJCIK Tadeusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
4 |
5 |
BRAKOWIECKA Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
6 |
8 |
6 |
SUCHOJAD Teresa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
5 |
7 |
SZAKIEL-SOSNOWSKA Anita zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
2 |
8 |
8 |
WÓJCICKA-MILEWSKA Małgorzata zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
5 |
1 |
9 |
MICHALSKI Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszenie Mieszkańców Bogatyni, Lista nr 23 |
* |
* |
* |
3 |
0 |
10 |
STOJEK Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
* |
8 |
1 |
WÓJCIK Grzegorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
3 |
2 |
MASZKA Sławomir Marcin zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
* |
3 |
3 |
GIL Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
2 |
4 |
BOKSZYŃSKA Maria Teresa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
1 |
1 |
5 |
MUSIELAK Krzysztof zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
2 |
7 |
8 |
6 |
OSTRÓWKA Krzysztof zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
9 |
1 |
7 |
SZRAMSKI Paweł Damian zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
4 |
9 |
8 |
SOBALA Sławomir zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
2 |
3 |
9 |
WŁOS Ryszard Stanisław zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
7 |
1 |
1 |
MARCZAK Marek Krzysztof zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
2 |
4 |
2 |
2 |
ABU-HAMEED Mahmoud zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
1 |
0 |
3 |
CICHOSZ Bartosz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
4 |
5 |
4 |
NIEPSUJ Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
1 |
5 |
MUSZYŃSKA Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
6 |
4 |
6 |
BUKOWIECKI Jerzy zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
1 |
7 |
SŁUPECKA Agnieszka zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
3 |
9 |
Okręg nr 7
1 |
WIELICZKO Tomasz Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
1 |
4 |
7 |
2 |
ZWIRYDOWSKI Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
1 |
1 |
3 |
KOŚCIANIUK - SEMENIUK Sławomir Jan zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
9 |
9 |
4 |
TALARCZYK Sylwester Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
4 |
5 |
KRAWCZYK Grzegorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
1 |
5 |
6 |
BĄK Lilia zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
1 |
7 |
KWIATKOWSKI Krzysztof Edward zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
0 |
8 |
KWIATKOWSKI Michał Bolesław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
* |
8 |
9 |
CISEK Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
1 |
5 |
1 |
FLORCZAK Witold Harald zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
1 |
7 |
2 |
DŻOGA Wojciech zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
3 |
6 |
3 |
MARCINIAK Jacek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
1 |
0 |
7 |
4 |
MAJCZYNA Marek Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
4 |
9 |
5 |
ŚMIGIELSKI Zbigniew Zdzisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
3 |
6 |
TRACZ Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
2 |
2 |
6 |
7 |
OPANOWSKI Grzegorz Krzysztof zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
1 |
0 |
8 |
BABAROWSKI Waldemar Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
2 |
7 |
1 |
MIŁOSZEWSKI Damian Mieczysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
2 |
2 |
2 |
OLEWNICZAK Piotr Ryszard zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
1 |
4 |
3 |
PIEKŁO Ewa Jolanta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
6 |
9 |
4 |
TOMASZEWSKA Krystyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
6 |
5 |
BARBACHOWSKI Filip zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
3 |
7 |
2 |
6 |
ZARZYCKI Jarosław Zbigniew zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
4 |
7 |
MORAJSKI Bartłomiej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
4 |
8 |
BUCZEK-RIZKI Małgorzata zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
2 |
7 |
1 |
MEREŻYŃSKI Krzysztof Marian zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
5 |
4 |
2 |
KAMIŃSKI Grzegorz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
5 |
2 |
3 |
KLOCZKOWSKA Ewa zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
7 |
0 |
4 |
RYMARCZYK Piotr Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
1 |
1 |
5 |
WIŚNIEWSKI Jerzy zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
1 |
5 |
0 |
6 |
KRZYKOWSKA Renata Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
1 |
4 |
7 |
TYSZKIEWICZ Piotr Adam zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
* |
8 |
8 |
OSTROWSKI Mateusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
0 |
1 |
1 |
SZCZEPANIK Elżbieta Helena zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
2 |
9 |
2 |
PIĄTEK Maciej Rafał zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
4 |
9 |
3 |
MIKOŁAJCZYK Maciej Przemysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
5 |
7 |
4 |
JEGER Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
* |
8 |
5 |
KINA Grzegorz Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
1 |
0 |
1 |
6 |
DUDZIAK-PIWOWARSKA Krystyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
4 |
9 |
7 |
KIBIŁA Bogdan Kazimierz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
3 |
8 |
KOZICKI Grzegorz Michał zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
3 |
9 |
WOJNAROWICZ Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
2 |
1 |
1 |
GAWEŁ Dominik Robert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
9 |
2 |
GNACY Krystyna Franciszka zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
9 |
9 |
3 |
NAWROCKI Jerzy Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
9 |
0 |
4 |
KAWKA Arkadiusz Edward zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
4 |
0 |
5 |
JÓŹWIAK Łukasz Mateusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
9 |
6 |
KWAPISZEWSKI Łukasz Jan zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
1 |
7 |
7 |
BUCZKOWSKA Maria Andżelika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
7 |
4 |
8 |
HADASZ Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
2 |
2 |
9 |
DOBRYCHŁOP Wojciech Janusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* |
* |
* |
9 |
2 |
1 |
BRZUCHALSKI Mariusz Waldemar zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
2 |
2 |
2 |
KAMIŃSKI Bartosz Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
8 |
3 |
TOMALA Ewa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
2 |
1 |
4 |
KUKLA Magdalena Paulina zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
9 |
3 |
5 |
KOSTECKI Zygmunt zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
1 |
0 |
5 |
6 |
BRZEZIŃSKI Sylwester zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
8 |
7 |
SONTOWSKI Janusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
5 |
4 |
8 |
SZEWCZYK-MERTA Izabela zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
4 |
3 |
9 |
BYSTRYKOWSKA Beata zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Beata Bystrykowska, Lista nr 25 |
* |
* |
* |
6 |
4 |
10 |
BUDZIŃSKI Leszek Wiesław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* | * | * | 5 | 8 |
11 |
BRZYŃSKA Barbara zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* | * | * | * | 3 |
Okręg nr 14
1 |
OTROCIUK Małgorzata Aneta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
3 |
5 |
2 |
OLIZAROWICZ Marek zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
5 |
3 |
3 |
FRĄCZEK Janusz Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
2 |
6 |
4 |
KAWECKI Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
5 |
9 |
5 |
WIŚNIEWSKI Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
1 |
4 |
4 |
6 |
KOWALIŃSKI Jarosław Robert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
* |
5 |
7 |
WŁOSKIEWICZ Beata Małgorzata zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
1 |
2 |
1 |
LIPKO Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
5 |
7 |
2 |
WICIK Marek Zdzisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
3 |
6 |
3 |
CICHOŃSKA Monika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
1 |
1 |
4 |
KUBICA Michał Tadeusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
7 |
7 |
5 |
TABAK Agnieszka Ewa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
2 |
5 |
6 |
ZAJĄC Jerzy Andrzej zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
8 |
2 |
1 |
SOBCZAK Dominika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
1 |
0 |
2 |
SADULSKA Halina Marianna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
3 |
8 |
3 |
RZEŹNIK Rafał zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
9 |
4 |
WOŹNICKI Jarosław Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
4 |
0 |
5 |
FUDALI Grzegorz Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
6 |
0 |
6 |
LIPOWICZ Beata Danuta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
8 |
7 |
7 |
KAMIŃSKA Beata Maria zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
1 |
8 |
8 |
SOLECKI Zdzisław Wincenty zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
3 |
1 |
9 |
PIECHURSKI Sylwester Dariusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
3 |
7 |
1 |
MIKULSKI Wojciech Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
8 |
5 |
2 |
PAWELSKA Alona zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
1 |
1 |
3 |
ZYCH Tomasz Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
5 |
4 |
WOJCIECHOWSKI Jerzy Tadeusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
1 |
2 |
2 |
5 |
OLIASZ Artur zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
7 |
5 |
6 |
AMBROZIEWICZ Rafał Bogdan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
5 |
5 |
7 |
RZEŹNIK Robert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
2 |
8 |
8 |
PIESTRZYŃSKA-FUDALI Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
6 |
5 |
9 |
BORZĘCKI Andrzej Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Stowarzyszenie Mieszkańców Bogatyni, Lista nr 23 |
* |
* |
* |
3 |
3 |
1 |
WALCZAK Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
* |
8 |
7 |
2 |
KOWALCZYK Agata Jolanta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
1 |
1 |
3 |
OSZUST Andrzej Władysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
9 |
6 |
4 |
CHRÓŚCICKI Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
3 |
7 |
5 |
STASZYŃSKI Paweł Robert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
7 |
7 |
6 |
BOJAKOWSKA Dorota zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
6 |
6 |
7 |
KURANTOWICZ Tadeusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
3 |
6 |
8 |
KOTOWSKI Sławomir Czesław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
* |
6 |
9 |
WOELTZ Piotr Kazimierz zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
3 |
4 |
1 |
LOCHER Adam zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
3 |
1 |
2 |
GERMAN Malwina zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
2 |
3 |
JĘDRZEJEWSKA Róża Stanisława zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
1 |
4 |
SZYRWIEL Wincenty zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
0 |
5 |
5 |
MOKIJEWSKA Joanna Dominika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
* |
8 |
6 |
OLEKSAK Monika zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
1 |
6 |
8 |
7 |
KUBICA Eugeniusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
1 |
7 |
8 |
1 |
WOJTAS Ewa Irena zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
5 |
4 |
2 |
SZATKOWSKI Zbigniew zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
1 |
4 |
0 |
3 |
HORHUCA Janusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
6 |
5 |
4 |
PRĘDOTA Artur Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
4 |
5 |
5 |
GNACY Krzysztof Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
1 |
5 |
7 |
6 |
BIAŁEK Marek Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
7 |
7 |
KOMARNICKI Henryk zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
2 |
0 |
1 |
8 |
PETELSKI Andrzej Sebastian zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
3 |
4 |
1 |
FLAK Robert zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1 |
* |
* |
2 |
4 |
1 |
2 |
SOBIESKI Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3 |
* |
* |
* |
4 |
3 |
3 |
KWASEK Krzysztof Adam zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6 |
* |
* |
* |
5 |
4 |
4 |
MENDZIUK Joanna Edyta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Wiśniewski, Lista nr 24 |
* |
* |
* |
* |
1 |
5 |
MALCZYŃSKA Joanna Elżbieta zgłoszona przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke, Lista nr 7 |
* |
* |
* |
1 |
1 |
6 |
MONETA Monika Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Zawsze z Ludźmi, Lista nr 22 |
* |
* |
* |
* |
3 |
7 |
KEMPSKI Jacek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców ISO - Porozumienie Prawicy 2014, Lista nr 20 |
* |
* |
* |
* |
8 |
8 |
JANOWSKA Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatelski Samorząd, Lista nr 18 |
* |
* |
* |
8 |
8 |
9 |
WOŹNIAK Robert Mieczysław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólny Samorząd, Lista nr 17 |
* |
* |
* |
6 |
8 |
10 |
SKUPIEŃ Jan Kazimierz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Dobrychłop Lepsza Bogatynia, Lista nr 19 |
* | * | * | * | 7 |