Opis

Praca na stanowisku Doradca Klienta w salonie 50style

Bogatynia,Centrum Handlowe MILOPARK

Opis stanowiska:
· Aktywna i miła obsługa Klienta.

· Przyjmowanie dostaw i przygotowanie towaru do sprzedaży.

· Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji.

· Obsługa kasy, drukarki.

· Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

Czynna, uprzejma i profesjonalna obsługa Klientów zapewniająca doskonałe wrażenie zakupowe.

Samodyscyplina i zaangażowanie.
Kreatywność i otwartość na pomysły innych.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i czeskiego.

Czas pracy: 10.00 - 18.00, 11.00 - 19.00, 10.00 - 16.00.

Oferujemy:

Umowa o pracę - pełny etat.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Pracę w młodym i przyjaznym zespole.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja

Cena: 1.00 PLN

Kontakt

E-mail: E-mail: hejanpol@hejanpol.pl
Telefon: 734102892
Doradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca BogatyniaDoradca Klienta - praca Bogatynia
sobota, listopad 18, 2017