Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BŁASIAK Wojciech Marcin 51 Bogatynia
2 TUSIEŃ Rafał Eugeniusz 40 Bogatynia
3 WOJEWÓDKA Dorota Jadwiga 62 Bogatynia
4 BINIASZ Jakub Ireneusz 37 Bogatynia
5 REGNER Renata Agnieszka 44 Bogatynia
6 MERTA Mieczysław Lech 49 Bogatynia
7 LÜCKMANN Małgorzata 51 Bogatynia
8 WOJDA Piotr Stanisław 37 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KAWECKI Piotr 58 Bogatynia
2 ZWOLIŃSKA Bożena Beata 52 Bogatynia
3 TOKARSKI Bogdan 50 Bogatynia
4 KARWECKI Tomasz Paweł 28 Bogatynia
5 SZOSTAK Andrzej Jerzy 50 Bogatynia
6 SZAKIEL-SOSNOWSKA Anita 47 Bogatynia
7 KRAWCZYK Grzegorz 46 Bogatynia
8 SALATA-NIEMIEC Agnieszka 40 Bogatynia
9 FULARZ Bożena 45 Opolno-Zdrój
10 WOŹNIAK Robert Mieczysław 41 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 SZATKOWSKI Zbigniew 63 Bogatynia
2 WALKOWIAK Waldemar 47 Bogatynia
3 MROCZKA Danuta 64 Bogatynia
4 NURSKI Maciej Arkadiusz 29 Bogatynia
5 TYSZKIEWICZ Grzegorz Feliks 48 Bogatynia
6 KLOCZKOWSKA Ewa 53 Bogatynia
7 WOŹNIAK Ewelina Barbara 55 Bogatynia
8 MARCINIAK Cezary Szymon 19 Bogatynia
9 BUJAK Bogumiła Anna 41 Bogatynia
10 KONCEWICZ Tomasz Daniel 39 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 OTROCIUK Barbara 50 Bogatynia
2 ZAKRZEWSKA Jolanta Marta 39 Bogatynia
3 TYMOCHOWICZ Jerzy 66 Bogatynia
4 PRĘDOTA Artur Henryk 47 Bogatynia
5 FLAK Robert 36 Bogatynia
6 CYTOWICZ Monika Estera 30 Bogatynia
7 ARSAN Stanisław 77 Bogatynia
8 WENC Beata Teresa 52 Bogatynia
9 KIDA Aleksandra 30 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BARBACHOWSKI Filip 31 Bogatynia
2 MARCZAK Marek Krzysztof 55 Bogatynia
3 TRACZ Tomasz 29 Bogatynia
4 PALIKOWSKA Anna 49 Bogatynia
5 GOSZCZYCKI Stanisław Mariusz 53 Bogatynia
6 DANILEWICZ Agnieszka Ewa 36 Bogatynia
7 NIEMENTOWSKI Radosław Marek 40 Bogatynia
8 TOBIASZ Kamila 29 Bogatynia
9 OLEKSAK Monika 38 Bogatynia
10 WIŚNIEWSKI Jerzy 56 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ADASZEWSKI Piotr 50 Bogatynia
2 DANIELECKA Natalia 32 Bogatynia
3 GASZEWSKI Jan Stanisław 68 Bogatynia
4 HUTT Piotr 28 Bogatynia
5 KALWASIŃSKA Elżbieta Zuzanna 54 Bogatynia
6 KARPIŃSKA Anna Katarzyna 53 Jasna Góra
7 KLEMT Agata 53 Bogatynia
8 KUBSKA Aneta Kamila 37 Bogatynia
9 MŁYŃCZYK Adrian 27 Bogatynia

Kategoria: Radni - okręg nr 2
wtorek, grudzień 18, 2018

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies