Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZAWADA Dominik Andrzej 35 Bogatynia
2 KOZIŃSKI Ryszard Jerzy 73 Bogatynia
3 WOJEWÓDKA Marian Feliks 64 Bogatynia
4 FIC Grzegorz 37 Bogatynia
5 SZWARGOLIŃSKI Marcin Michał 36 Bogatynia
6 WERESZCZYŃSKA Jolanta Maria 39 Bogatynia
7 KORNET Alicja 43 Bogatynia
8 BURDZIAK Małgorzata 51 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BOJAKOWSKA Dorota 51 Bogatynia
2 SZCZOTKA Paweł 42 Bogatynia
3 SZCZEPANIK Dawid Mariusz 35 Bogatynia
4 WIERZBICKI Wojciech 29 Bogatynia
5 GŁOWACKA Halina Maria 62 Bogatynia
6 KAWECKA-MOLKA Aleksandra Joanna 30 Bogatynia
7 CHYŁA Kamil 28 Bogatynia
8 PARA Dagmara Zofia 34 Bogatynia
9 SEŃCZUK Henryk Mateusz 66 Bogatynia
10 SONTOWSKI Janusz 74 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 OLIASZ Artur 49 Bogatynia
2 LIPKO Andrzej 62 Bogatynia
3 KARADZIOS Arkadiusz Dominik 39 Bogatynia
4 OLEJARZ Anna 45 Bogatynia
5 WÓJCICKI Krzysztof 62 Bogatynia
6 SYPOSZ Jolanta Elżbieta 56 Bogatynia
7 TOMALA Marek 54 Bogatynia
8 PODBIEGŁOWSKA Maria Olga 67 Bogatynia
9 BEDNAREK-GODEK Anetta Małgorzata 53 Bogatynia
10 STACHYRA Jerzy Grzegorz 46 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KUBICA Eugeniusz 65 Bogatynia
2 KOSTECKI Zygmunt 60 Bogatynia
3 RAJEWICZ Jerzy Grzegorz 47 Bogatynia
4 PATRYARCHA Alfred Bronisław 59 Bogatynia
5 CHEĆKO Zofia 55 Bogatynia
6 WARAKOMSKI Jan 58 Bogatynia
7 BIELIŃSKA Monika Ryszarda 40 Bogatynia
8 KURIATA Joanna Julita 48 Bogatynia
9 KRÓL Monika 31 Bogatynia
10 WALCZAK Andrzej 55 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 DUDZIAK-PIWOWARSKA Krystyna 63 Bogatynia
2 NAWROCKI Jerzy Henryk 69 Bogatynia
3 KUBICA Michał Tadeusz 38 Bogatynia
4 WIŚNIEWSKI Tomasz 36 Bogatynia
5 GNACY Krzysztof Marek 48 Bogatynia
6 SADULSKA Halina Marianna 64 Bogatynia
7 LIPOWICZ Beata Danuta 46 Bogatynia
8 KOSIOREK Monika 42 Bogatynia
9 GRZMIELEWICZ Andrzej 53 Bogatynia
10 PIESTRZYŃSKA-FUDALI Katarzyna 36 Bogatynia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 GRITTNER Daniel Tomasz 21 Bogatynia
2 GRUDZIEŃ Aneta Janina 47 Bogatynia
3 GRZEŚKÓW Adrian 22 Bogatynia
4 KARPIŃSKI Kazimierz Jan 57 Jasna Góra
5 KUCHARSKI Brunon Damian 22 Bogatynia
6 MONETA Monika Maria 37 Bogatynia
7 SADOWA Krystyna 56 Bogatynia
8 STĘPIEŃ Andrzej Mariusz 40 Bogatynia

Kategoria: Radni - okręg nr 3
wtorek, grudzień 18, 2018

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies