fot. Wojciech MikulskiWe wtorek (25 lutego) w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Zgorzelcu odbędzie się Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej, organizowany przez Football Academy Zgorzelec. Wszystkie drużyny, uczestniczące w zawodach spotkają się aby wspomóc Kacpra Tobolskiego. Przyłącz się do akcji!

W zmaganiach weźmie udział 17 drużyn w trzech kategoriach wiekowych:

  • 2001 – 2002, 
  • 2003 – 2004, 
  • 2005 – 2006.  

Całość wpisowego zostanie przekazana Kacprowi. Oprócz tego, na piłkarskich zawodach wolontariusze z Gimnazjum nr 2 będą kwestować na jego rzecz. Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego dopingu zawodników oraz drobnego wsparcia Kacpra! Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy, pozytywnych emocji i wysoki poziom sportowych zmagań. 

Turniej Football Academy odbędzie się 25 lutego (wtorek) w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej 2 w Zgorzelcu. Początek o godzinie 9.00 (grupa rocznikowa 2001-2002), około godziny 12.30 (grupa rocznikowa 2003-2004), około godziny 16.00 (rocznik 2005-2006).

Kacper to uczeń drugiej klasy Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Zgorzelcu, który zachorował na nowotwór, zwany też czerniakiem. Chłopiec jest po operacji i kuracji, które jednak nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Trwa walka o uratowanie chorego oka, ponieważ polscy lekarze sugerują jego usunięcie. Chłopcu może pomóc wyjazd do niemieckiej kliniki w Berlinie, którego termin jest już ustalony. Jednak na to potrzebne są odpowiednie środki finansowe, których rodzina chłopca nie posiada.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.