Dni robocze LINIA 1
LINIA | 1 | 1 | 1 |
Cmentarz | 09:53 | — | 16:11 |
Tesco | 09:56 | — | 16:14 |
Lidl | 09:59 | 12:18 | 16:17 |
Dom Kultury | 10:00 | 12:19 | 16:18 |
Liceum | 10:01 | 12:20 | 16:19 |
Kościuszki 100 | 10:02 | 12:21 | 16:20 |
Skłodowskiej 5 | 10:03 | 12:22 | 16:21 |
Skłodowskiej bloki | 10:04 | 12:23 | 16:22 |
Dworcowa 'Biedronka' | 10:05 | 12:24 | 16:23 |
Chopina Gimnazjum | 10:07 | 12:26 | 16:25 |
Wyczółkowskiego SP3 | 10:09 | 12:28 | 16:27 |
Chełmońskiego | 10:11 | 12:30 | 16:29 |
Zamoyskiego 28 | 10:13 | 12:32 | 16:31 |
Zamoyskiego 'Kogut' | 10:14 | 12:34 | 16:32 |
Wodociągi | 10:15 | 12:35 | 16:33 |
Liceum | 10:16 | 12:36 | 16:34 |
Dom Kultury | 10:17 | 12:37 | 16:35 |
Lidl | 10:18 | 12:38 | 16:36 |
Tesco | 10:20 | 12:40 | 16:38 |
Dni robocze LINIA 1A i 1B
LINIA | 1B | 1A | 1A | 1B | 1B | 1A | 1B |
Tesco | 6:05 | ||||||
1 Maja | 6:07 | ||||||
Skłodowskiej bloki | 6:09 | ||||||
Skłodowskiej 5 | 6:10 | ||||||
Kościuszki 100 | 6:11 | ||||||
Cmentarz | — | — | 09:00 | 10:40 | 13:50 | — | 17:00 |
Tesco | — | — | 09:03 | 10:43 | 13:53 | — | 17:03 |
Lidl | — | 07:21 | 09:07 | 10:47 | 13:57 | 15:18 | 17:07 |
Chopina SP4 | — | 07:23 | 09:09 | 10:49 | 13:59 | 15:20 | 17:09 |
Kon-Tiki | — | 07:24 | 09:11 | 10:51 | 14:01 | 15:22 | 17:11 |
Szpital | — | 07:25 | 09:12 | 10:52 | 14:02 | 15:23 | 17:12 |
Wyczółkowskiego SP3 | — | 07:27 | 09:14 | 10:54 | 14:04 | 15:25 | 17:14 |
Chełmońskiego | — | 07:29 | 09:16 | 10:56 | 14:06 | 15:27 | 17:16 |
Zamoyskiego 28 | — | 07:30 | 09:17 | 10:57 | 14:07 | 15:28 | 17:17 |
Zamoyskiego Kogut | — | 07:31 | 09:18 | 10:58 | 14:08 | 15:29 | 17:18 |
Markocice I | 06:13 | 07:33 | 09:20 | 11:00 | 14:10 | 15:31 | 17:20 |
Markocice II | 06:15 | 07:35 | 09:22 | 11:02 | 14:12 | 15:33 | 17:22 |
Markocice III | 06:16 | 07:36 | 09:23 | 11:03 | 14:13 | 15:34 | 17:23 |
Markocice Pętla | 06:17 | 07:38 | 09:25 | 11:05 | 14:15 | 15:36 | 17:25 |
Markocice III | 06:18 | 07:39 | 09:26 | 11:06 | 14:16 | 15:37 | 17:26 |
Markocice II | 06:20 | 07:41 | 09:28 | 11:08 | 14:18 | 15:39 | 17:28 |
Markocice I | 06:22 | 07:43 | 09:30 | 11:10 | 14:20 | 15:41 | 17:30 |
Zamoyskiego Kogut | 06:24 | 07:44 | 09:32 | 11:12 | 14:22 | 15:43 | 17:32 |
Zamoyskiego 28 | 06:25 | 07:46 | 09:33 | 11:13 | 14:23 | 15:44 | 17:33 |
Chełmońskiego | 06:27 | 07:47 | 09:35 | 11:15 | 14:25 | 15:46 | 17:35 |
Wyczółkows. SP3 | 06:28 | 07:48 | 09:36 | 11:16 | 14:26 | 15:47 | 17:36 |
Szpital | 06:31 | 07:50 | 09:39 | 11:19 | 14:29 | 15:50 | 17:39 |
Kon-Tiki | 06:33 | 07:51 | 09:41 | 11:21 | 14:31 | 15:52 | 17:41 |
Chopina SP4 | 06:35 | 07:53 | 09:43 | 11:23 | 14:33 | 15:54 | 17:43 |
Lidl | 06:37 | 07:55 | 09:46 | 11:25 | 14:35 | 15:56 | 17:45 |
Tesco | 06:41 | 07:57 | 09:50 | 11:28 | 14:38 | 15:59 | 17:48 |
Cmentarz | — | — | 09:53 | 11:31 | — | — | — |
Środkowa | 06:48 | — | — | 11:35 | 14:43 | — | — |
Zatonie Megawat | 06:52 | — | — | 11:39 | 14:48 | — | 17:58 |
Trzciniec Szkoła | 07:00 | — | — | 11:43 | 14:51 | — | 18:04 |
Trzciniec G. (przyj.) | — | — | — | 11:45 | 14:54 | — | — |
Trzciniec G. (odjaz) | — | — | — | 11:47 | 14:55 | — | — |
Trzciniec Szkoła | — | — | — | 11:50 | 15:00 | — | — |
Zatonie Megawat | 07:07 | — | — | 11:56 | 15:06 | — | 18:09 |
Środkowa | 07:11 | — | — | 12:00 | 15:09 | — | — |
Cmentarz | — | — | — | 12:04 | — | — | — |
Tesco | 07:17 | — | — | 12:07 | 15:15 | — | 18:20 |
Lidl | 07:20 | — | — | — | 15:18 | — | 18:23 |
Chopina SP4 | — | — | — | — | — | — | 18:25 |
Dni robocze LINIA 1C
LINIA | 1C | 1C |
Wodociągi | 05:14 | 13:51 |
Liceum | 05:15 | 13:52 |
Lidl | 05:17 | 13:54 |
Citronex | 05:35 | 14:15 |
Lidl | 05"53 | 14:33 |
Soboty, niedziele i dni świąteczne LINIA 1
LINIA | 1 | 1 | 1 |
Cmentarz | 10:05 | 12:00 | 16:11 |
Tesco | 10:08 | 12:03 | 16:14 |
Lidl | 10:11 | 12:05 | 16:17 |
Dom Kultury | 10:13 | 12:07 | 16:19 |
Liceum | 10:14 | 12:08 | 16:20 |
Kościuszki 100 | 10:16 | 12:10 | 16:22 |
Skłodowskiej 5 | 10:18 | 12:12 | 16:24 |
Skłodowskiej Bloki | 10:19 | 12:13 | 16:25 |
Dworcowa Biedronka | 10:21 | 12:15 | 16:26 |
Chopina SP4 | 10:23 | 12:17 | 16:28 |
Wyczółkowskiego | 10:25 | 12:19 | 16:29 |
Chełmońskiego | 10:26 | 12:20 | 16:30 |
Zamoyskiego 28 | 10:27 | 12:21 | 16:31 |
Zamoyskiego Kogut | 10:28 | 12:22 | 16:32 |
Wodociągi | 10:29 | 12:23 | 16:33 |
Liceum | 10:30 | 12:24 | 16:34 |
Dom Kultury | 10:31 | 12:25 | 16:35 |
Lidl | 10:32 | 12:26 | 16:36 |
Tesco | 10:35 | 12:29 | 16:39 |
Soboty, niedziele i dni świąteczne LINIA 1A i 1B
LINIA | 1B | 1A | 1A | 1A | 1B | 1A | 1B | 1A |
Cmentarz | — | — | 09:10 | 11:10 | 13:00 | 15:15 | 17:10 | 19:00 |
Tesco | — | — | 09:13 | 11:13 | 13:03 | 15:18 | 17:13 | 19:03 |
Lidl | — | 08:15 | 09:16 | 11:16 | 13:06 | 15:21 | 17:16 | 19:06 |
Chopina SP4 | — | 08:17 | 09:18 | 11:18 | 13:07 | 15:23 | 17:18 | 19:08 |
Kon-Tiki | — | 08:18 | 09:19 | 11:19 | 13:08 | 15:24 | 17:19 | 19:09 |
Szpital | — | 08:20 | 09:21 | 11:21 | 13:10 | 15:26 | 17:21 | 19:11 |
Wyczółkows. SP3 | — | 08:22 | 09:23 | 11:23 | 13:12 | 15:28 | 17:23 | 19:13 |
Chełmońskiego | — | 08:23 | 09:24 | 11:24 | 13:13 | 15:29 | 17:24 | 19:14 |
Zamoyskiego 28 | — | 08:24 | 09:25 | 11:25 | 13:14 | 15:30 | 17:25 | 19:15 |
Zamoys. Kogut | — | 08:25 | 09:26 | 11:26 | 13:15 | 15:31 | 17:26 | 19:16 |
Markocice I | — | 08:27 | 09:28 | 11:28 | 13:17 | 15:33 | 17:28 | 19:18 |
Markocice II | — | 08:29 | 09:30 | 11:30 | 13:19 | 15:35 | 17:30 | 19:20 |
Markocice III | 08:30 | 09:31 | 11:31 | 13:20 | 15:36 | 17:31 | 19:21 | |
Markocice Pętla | — | 08:32 | 09:33 | 11:33 | 13:22 | 15:38 | 17:33 | 19:23 |
Markocice III | 08:33 | 09:34 | 11:34 | 13:23 | 15:39 | 17:34 | 19:24 | |
Markocice II | — | 08:35 | 09:35 | 11:35 | 13:24 | 15:40 | 17:35 | 19:25 |
Markocice I | — | 08:37 | 09:37 | 11:37 | 13:26 | 15:42 | 17:37 | 19:27 |
Zamoys. Kogut | — | 08:39 | 09:39 | 11:39 | 13:28 | 15:44 | 17:39 | 19:29 |
Zamoyskiego 28 | — | 08:40 | 09:40 | 11:40 | 13:29 | 15:45 | 17:40 | 19:30 |
Chełmońskiego | — | 08:41 | 09:41 | 11:41 | 13:30 | 15:46 | 17:41 | 19:31 |
Wyczółkows. SP3 | — | 08:42 | 09:42 | 11:42 | 13:31 | 15:47 | 17:42 | 19:32 |
Szpital | — | 08:44 | 09:44 | 11:44 | 13:33 | 15:49 | 17:44 | 19:34 |
Kon-Tiki | — | 08:45 | 09:45 | 11:45 | 13:34 | 15:50 | 17:45 | 19:35 |
Chopina SP4 | — | 08:46 | 09:46 | 11:46 | 13:35 | 15:51 | 17:46 | 19:36 |
Lidl | 07:34 | 08:49 | 09:49 | 11:49 | 13:38 | 15:54 | 17:48 | 19:38 |
Tesco | 07:37 | 08:52 | 09:54 | 11:54 | 13:43 | 15:58 | 17:52 | 19:42 |
Cmentarz | — | — | 09:56 | 11:56 | — | 16:00 | — | 19:44 |
Środkowa | 07:44 | — | — | — | — | — | — | |
Zatonie Megawat | 07:48 | — | — | 13:54 | — | 18:04 | — | |
Trzciniec Szkoła | 07:52 | — | — | 13:59 | — | 18:09 | — | |
Trzciniec G. (przyj.) | — | — | — | 14:02 | — | 18:12 | — | |
Trzciniec G. (odjaz) | — | — | — | 14:04 | — | 18:13 | — | |
Trzciniec Szkoła | 07:53 | — | — | 14:08 | — | 18:17 | — | |
Zatonie Megawat | 07:57 | — | — | 14:14 | — | 18:22 | — | |
Środkowa | 08:01 | — | — | — | — | — | — | |
Cmentarz | 08:08 | — | — | — | — | — | — | |
Tesco | 08:10 | — | — | 14:25 | — | 18:34 | — | |
Lidl | — | — | — | — | — | 18:37 | — | |
Chopina SP4 | — | — | — | — | — | 18:39 | — | |
Kon-Tiki | — | — | — | — | — | 18:40 | — |
Aktualizacja: 27.12.2018 r. (obowiązuje od 1.01.2019)
Źródło: UMiG Bogatynia