b_699_699_16777215_00_images_stories_newsy_20200405_132939.jpg

Szanowni mieszkańcy! Uprzejmie informujemy, że z dniem 20 lipca 2020 roku, zmianie ulega rozkład jazdy linii komunikacji miejskiej. Pamiętajmy o zachowaniu rygoru sanitarnego.

 

Poniżej aktualny rozkład jazdy:

Przystanki (trasa) Godziny kursu
W dni robocze
Bogatynia – „Lidl” 6:37 8:26 13:26 17:45
Bogatynia ul. II AWP - BOK 6:38 8:27 13:27 17:46
Bogatynia ul. II AWP - LO 6:39 8:28 13:28 17:47
Bogatynia ul. T. Kościuszki (przy wjeździe na ul. O. Boznańskiej) 6:41 8:30 13:30 17:49
Bogatynia ul. Główna 25 6:43 8:32 13:32 17:51
Bogatynia ul. Główna (pomiędzy nr posesji 62-64) 6:44 8:33 13:33 17:52
Bogatynia ul. Głowna 69 6:45 8:34 13:34 17:53
Bogatynia ul. Główna (pomiędzy nr posesji 62-64) 6:46 8:35 13:35 17:54
Bogatynia ul. Główna 25 6:48 8:37 13:37 17:56
Bogatynia ul. T. Kościuszki (przy wjeździe na ul. O. Boznańskiej 6:50 8:39 13:39 17:58
Bogatynia ul. II AWP - LO 6: 52 8:41 13:41 18:00
Bogatynia ul. II AWP - BOK 6:53 8:42 13:42 18:01
Bogatynia ul. F. Chopina 6:55 8:44 13:44 18:03
Bogatynia ul. Pocztowa – KON TIKI 6:57 8:46 13:46 18:05
Bogatynia ul. Szpitalna 6:58 8:47 13:47 18:06
Bogatynia ul. L. Wyczółkowskiego 7:00 8:49 13:49 18:08
Bogatynia ul. J. Chełmońskiego 7:02 8:51 13:51 18:10
Bogatynia ul. J. Zamoyskiego 7:04 8:53 13:53 18:12
Bogatynia ul. J. Zamoyskiego (przy sklepie „Kogut”) 7:05 8:54 13:54 18:13
Bogatynia ul. II AWP - LO 7:07 8:56 13:56 18:15
Bogatynia – PKS (teren dworca autobusowego) 7:09 8:58 13:58 18:17
Bogatynia ul. I. Daszyńskiego (piekarnia) 7:12 9:01 14:01 18:20
Bogatynia - Cmentarz 7:14 9:03 14:03 18:22
Bogatynia ul. Środkowa 7:21 9:10 14:10 18:29
Zatonie - Megawat 7:25 9:14 14:14 18:33
Trzciniec ul. Mł. Energetyków 7:29 9:18 14:18 18:37
Trzciniec Górny – przy posesji nr 5 7:33 9:22 14:22 18:41
Trzciniec ul. Mł. Energetyków 7:37 9:26 14:26 18:45
Działoszyn przy restauracji „Popularna” x 9:35 14:35 x
Wyszków sklep x 9:39 14:39 x
Wolanów x 9:42 14:42 x
Wyszków sklep x 9:45 14:45 x
Działoszyn przy restauracji „Popularna” x 9:49 14:49 x
Trzciniec ul. Mł. Energetyków 7:37 9:58 14:58 18:45
Zatonie - Megawat 7:41 10:02 15:02 18:49
Bogatynia ul. Środkowa 7:45 10:06 15:06 18:53
Bogatynia - Cmentarz 7:52 10:13 15:13 19:00
Bogatynia ul. I. Daszyńskiego (Tesco) 7:54 10:15 15:15 19:02
Bogatynia – „Lidl” 7:57 10:18 15:18 19:05
Bogatynia ul. F. Chopina 7:59 10:20 15:20 19:07
Bogatynia ul. Pocztowa – KON TIKI 8:01 10:22 15:22 19:09
Bogatynia ul. Szpitalna 8:02 10:23 15:23 19:10
Bogatynia ul. L. Wyczółkowskiego 8:04 10:25 15:25 19:12
Bogatynia ul. J. Chełmońskiego 8:06 10:27 15:27 19:14
Bogatynia ul. J. Zamoyskiego 8:08 10:29 15:29 19:16
Bogatynia ul. J. Zamoyskiego (przy sklepie „Kogut”) 8:09 10:30 15:30 19:17
Bogatynia ul. II AWP - LO 8:11 10:32 15:32 19:19
Bogatynia – PKS (teren dworca autobusowego) 8:13 10:34 15:34 19:21

Rozkład jazdy do wydruku

WAŻNE!

Przewóz w Bogatyni, do Zatonia i Trzcińca:

- opłata za przejazd wynosi - 1,00 zł,

- pasażerowie, którzy ukończyli 75 rok życia upoważnieni są do 50% zniżki,

- pasażerowie posiadający orzeczenie o niepełnosprawności są zwolnieni z opłat za przejazdy,

- dzieci do zakończenia roku kalendarzowego, w którym ukończyły 7 rok życia, zwolnione są z opłat za przejazdy.

Przewóz do Wolanowa (przez Działoszyn i Wyszków):

- opłata za przejazd zgodnie z obowiązującym cennikiem dostępnym w autobusie.

Przewoźnik zobowiązany jest do stosowania wszystkich ulg ustawowych za przejazd.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Kategoria: Aktualności

Pozostałe informacje

CBŚP znalazło pona…

05-08-2020 Wyświetleń:3528 2 Komentarze

Zaproszenie na casti…

04-08-2020 Wyświetleń:1483 Brak komentarzy

Inwentaryzacja kąpi…

04-08-2020 Wyświetleń:1364 7 Komentarzy

W Kopalni Węgla Bru…

04-08-2020 Wyświetleń:794 Brak komentarzy

Zebrano 35 ton azbes…

04-08-2020 Wyświetleń:428 Brak komentarzy

Wspomnienie wielkiej…

04-08-2020 Wyświetleń:1032 1 Komentarz

Energooszczędne oś…

04-08-2020 Wyświetleń:422 1 Komentarz

Prace porządkowe na…

04-08-2020 Wyświetleń:742 3 Komentarze

MDR o moście na tr…

03-08-2020 Wyświetleń:673 4 Komentarze

Komentarz Burmistrza…

03-08-2020 Wyświetleń:1586 23 Komentarzy

Bez komentarza

02-08-2020 Wyświetleń:1276 8 Komentarzy

Okleili Ci auto na K…

02-08-2020 Wyświetleń:2121 1 Komentarz

czwartek, sierpień 06, 2020