b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_bogatynia_3d.jpg

Pamiętacie najmłodszego chłopca śpiewającego reggae z Kamilem Bednarkiem? Teraz to już nastolatek. Wojtek Olejerz, teraz jako Wojtek Geniusz wydał płytę w wytwórni Margaret i KaCeZeta. Posłuchajcie!

 

- Dziś wielki dzień!  Gaja Hornby Records - to nasze dziecko które przez kilka miesięcy rodziło się w naszych głowach wraz z Piotrem Kozieradzkim Janem Szareckim. To wytwórnia robiona przez artystów dla artystów! Dziś stawiamy pierwszy krok wraz z @wojtek_geniusz dziękuje wszystkim którzy byli z nami w tym procesie, wierzyli, doradzali, podstawiali nogi! P.S nie mamy jeszcze strony, bo jesteśmy zbyt zajęci robieniem muzy. Się ogarnie. Sharowanie mile widziane - poinformowano na profilu Gaja Hornby. Gaja Hornby Records to wytwórnia płytowa założona przez Margaret i KaCeZeta, który skomponował muzykę do promocyjnego utworu "Pilot".

Wreszcie jest! Nawet nie wiecie jak się stresuję tym jak zostanie to odebrane bo temat jest mocny. Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy współtworzą ten projekt ze mną oraz dla tych którzy mnie wspierają Bierzcie mnie i moją muzę taką jaka jest. Oto ,,PILOT" Wielkie pozdro kolejne premiery już niedługo - napisał Wojtek o swoje nowej piosence.

O talentach Wojtka Olejarza pisaliśmy już wielokrotnie (vide Wojtek Olejarz prezentuje nowy teledysk (film)Bogatynianin w programie "SuperDzieciak"Poznaliśmy zwycięzcę I etapu konkursu DLT w BogatyniBogatynianin w Dzień Dobry TVN), Jak wypadł Wojtek "na żywo" w TVN?Młody bogatynianin zaśpiewa na Ostróda Reggae Festival14 Festiwal Działań Muzycznych za nami (foto)).

Wojtek Geniusz - Pilot

Kategoria: Kultura