b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_spiacy_3.JPG

Bardzo proszę o poruszenie tematu związanego z brakiem spowalniaczy „śpiących policjantów” na drogach przebiegających wzdłuż przedszkoli.

"Spiący policjant" przy szkole, fot. archiwum redakcji bogatynia.info.pl

Brak tak prostych elementów zabezpieczających w bogatej skądinąd gminie jest niezrozumiały. Ani dyrekcja tych placówek ani pracownicy urzędu o lat nie pomyśleli od tak prostej sprawie. Czy ponownie czekamy aż wydarzy się jakaś tragedia? Myślę że jest to niezmiernie ważny temat dla każdego rodzica przedszkolaka. Szczególnie niebezpieczna sytuacja jest przy integracyjnym przedszkolu nr 3 gdzie jest zakręt a samochody poruszają się szybko.

Z góry dziękuję za pomoc.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Kategoria: Okiem czytelników