b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_bogatynia_3d.jpg

Szczególne środki ostrożności towarzyszą rozprawie, która obywa się dzisiaj (31.05) w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze - poinformował dzisiaj portal jelonka.com prezentując zdjęcia radiowozów pod budynkiem sądu.

 

Według cytowanego źródła od dzisiejszego poranka budynek sądu jest specjalnie chroniony. - Na wszystkich okolicznych skrzyżowaniach oraz przed sądem stoją radiowozy. Jak dowiedzieliśmy się - te szczególne środki ostrożności związane są z procesem dotyczącym przestępczości narkotykowej w okolicach Bogatyni - dodaje jelonka.com. Portal relacjonuje, że ze specjalnej ochrony korzysta jeden ze świadków zeznających w tej sprawie, który każdorazowo jest on dowożony do sądu konwojem. W składzie kolumny znajduje się m.in. policjanci na motocyklach oraz karetka pogotowia. Zdjęcia można obejrzeć tutaj: www.jelonka.com/sad-jak-twierdza.

Której ze spraw dotyczy proces nie wiadomo. Warto przypomnieć, że w 2019 i w 2020 roku w okolicach Bogatyni i w samym mieście mieliśmy serię zatrzymań związanych z produkcją i dystrybucją narkotyków. W ogólnopolskich telewizjach temat przewijał się wielokrotnie, a Bogatynia została okrzyknięta zagłębiem metamfetaminy. Do tematu powrócimy. 

Kategoria: Aktualności