Policjanci zatrzymali bogatynianina, który ukradł w Jeleniej Górze dwa samochody, fot. sxc.huPolicjanci z Jeleniej Góry zatrzymali bogatynianina, który w styczniu br. ukradł w Niemczech samochód. Jego wartość wynosi ok. 90 tys. zł. Kilka dni wcześniej mężczyzna trafił w ręce policjantów za kradzież dwóch innych samochodów w Jeleniej Górze

- Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mieszkańca Bogatyni podejrzanego o kradzież z włamaniem - informuje podinsp. Edyta Bagrowska z jeloniogórskiej policji. Bogatynianin znany jest już tamtejszym funkcjonariuszom (i naszym czytelnikom). Wcześniej Bogatynianin dachował kradzionym BMW w pobliżu Zakrętu Śmierci.

- Mężczyzna został zatrzymany 5 kwietnia 2011 roku nad ranem na parkingu przy jednym z hoteli pod Jelenią Górą, gdy wsiadał do BMW. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca 27 stycznia br. ukradł ten samochód w Niemczech. Jego wartość wynosi około 90 tys. zł. W samochodzie tym, policjanci znaleźli sztos służący do pokonywania zabezpieczeń w pojazdach - opisuje podinsp. Bagrowska.

30-latek kilka dni wcześniej został zatrzymany przez policjantów, gdyż podejrzany był o kradzież w styczniu br. w Jeleniej Górze dwóch innych samochodów, tj. BMW i VW Corrado o łącznej wartości około 20 tys. złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za kradzieże z włamaniem grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Za te przestępstwa został już tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. 

Podobne artykuły:

Kategoria: Aktualności