Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas działań prowadzonych na terenie powiatu bolesławieckiego na jednym z osiedlowych parkingów zabezpieczyli pojazd marki mercedes skradziony pod koniec grudnia 2018 roku z terenu powiatu zgorzeleckiego. Pojazd został zabezpieczony. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy kradzieży.

 

W miniony weekend zgorzeleccy policjanci realizując czynności służbowe ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu udali się do jednej z miejscowości na ternie powiatu bolesławieckiego. Podczas działań na jednym z osiedlowym parkingów zauważyli pojazd marki mercedes, który został skradziony pod koniec grudnia 2018 roku z terenu powiatu zgorzeleckiego.

Po szczegółowym sprawdzeniu cech identyfikacyjnych funkcjonariusze potwierdzili, że ujawniony pojazd jest tym pochodzącym z kradzieży. Samochód został zabezpieczony. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia jak i zatrzymania sprawcy kradzieży.

Przypominamy, że za kradzież cudzego mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło, foto: KPP w Zgorzelcu

Kategoria: Aktualności