- reklama -
Drukuj

opis

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na poddaszu (3 piętro) kamienicy przy ulicy Daszyńskiego. Kamienica zlokalizowana jest w centrum Bogatyni, z którego blisko jest właściwie wszędzie. Tuż obok znajdują się supermarkety, szkoła, apteki, przystanek autobusowy a także parki. W kamienicy na parterze mieszczą się lokale użytkowe natomiast od pierwszego piętra trzy lokale mieszkalne.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi (pokój dzienny i 2 sypialnie), kuchni, łazienki z toaletą a także sporego pomieszczenia gospodarczego. Za zgodą sąsiadów do mieszkania została przyłączona, poprzez zabudowę, część klatki schodowej, na własny użytek.

W akcie notarialnym stanowi, że mieszkanie ma 40m2 przy czym metraż ten nie uwzględnia skosów, których jest wiele. W sumie podłogi w mieszkaniu jest 80m2.

Cena mieszkania obejmuje kuchnię z całym wyposażeniem tj. umeblowanie i sprzęt agd,

pralkę znajdująca się w pomieszczeniu gospodarczym, umeblowanie z pokoju dziennego i część umeblowana sypialni w tym szafy zaprojektowane na wymiar.

Mieszkanie posiada własny wymiennik PEC a także termostat regulujący temperaturę. Mieszkanie jest bez czynszowe, koszty wspólnoty oraz funduszu remontowego wynoszą 60 złotych miesięcznie. Trzy lata temu w mieszkaniu został przeprowadzony remont obejmujący min. generalną wymianę podłóg z ułożeniem nowej izolacji i wzmocnieniem drewnianego stropu, nowe tynki, zabudowę części korytarza ze wstawieniem nowych drzwi wejściowych.

Wszystkie okna w mieszkaniu są oknami dachowymi firmy Velux. Dzięki nim mieszkanie jest idealnie oświetlone. Posiadają rolety dzień/noc na aluminiowych prowadnicach.

Ponieważ mieszkanie jest niskie, w cenie mieszkania znajduje się także wolno stojąca klimatyzacja, która świetnie chłodzi mieszkanie w przypadku upałów. Jest energooszczędna, posiada opcję cichej pracy, regulację mocy chłodzenia, opcję samego wietrzenia oraz opcję grzania.

Serdecznie zapraszam do oglądania mieszkania!

informacje

Cena: 150 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: marcin192@gmail.com
Telefon: 731966370
3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia3 pokoje, po remoncie, do zamieszkania Bogatynia
niedziela, październik 25, 2020