- reklama -
Drukuj

opis

Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż mieszkanie mieszczące się na poddaszu (3 piętro) kamienicy przy ulicy Daszyńskiego. Kamienica zlokalizowana jest w centrum Bogatyni, z którego blisko jest właściwie wszędzie. Tuż obok znajdują się supermarkety, szkoła, apteki, przystanek autobusowy a także parki. W kamienicy na parterze mieszczą się lokale użytkowe natomiast od pierwszego piętra trzy lokale mieszkalne.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi (pokój dzienny i 2 sypialnie), kuchni, łazienki z toaletą a także sporego pomieszczenia gospodarczego. Za zgodą sąsiadów do mieszkania została przyłączona, poprzez zabudowę, część klatki schodowej, na własny użytek.
W akcie notarialnym stanowi, że mieszkanie ma 40m2 przy czym metraż ten nie uwzględnia skosów, których jest wiele. W sumie podłogi w mieszkaniu jest 80m2.
Cena mieszkania obejmuje kuchnię z całym wyposażeniem tj. umeblowanie i sprzęt agd,
pralkę znajdująca się w pomieszczeniu gospodarczym, umeblowanie z pokoju dziennego i część umeblowana sypialni w tym szafy zaprojektowane na wymiar.
Mieszkanie posiada własny wymiennik PEC a także termostat regulujący temperaturę. Mieszkanie jest bez czynszowe, koszty wspólnoty oraz funduszu remontowego wynoszą 60 złotych miesięcznie. Trzy lata temu w mieszkaniu został przeprowadzony remont obejmujący min. generalną wymianę podłóg z ułożeniem nowej izolacji i wzmocnieniem drewnianego stropu, nowe tynki, zabudowę części korytarza ze wstawieniem nowych drzwi wejściowych.
Wszystkie okna w mieszkaniu są oknami dachowymi firmy Velux. Dzięki nim mieszkanie jest idealnie oświetlone. Posiadają rolety dzień/noc na aluminiowych prowadnicach.
Ponieważ mieszkanie jest niskie, w cenie mieszkania znajduje się także wolno stojąca klimatyzacja, która świetnie chłodzi mieszkanie w przypadku upałów. Jest energooszczędna, posiada opcję cichej pracy, regulację mocy chłodzenia, opcję samego wietrzenia oraz opcję grzania.
Cena do negocjacji.
Serdecznie zapraszam do oglądania mieszkania!

informacje

Cena: 150 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: marcin192@gmail.com
Telefon: 731966370
Mieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkaniaMieszkanie 3 pokoje po remoncie do zamieszkania
niedziela, październik 25, 2020