Drukuj

opis

Działka budowlana, położona przy asfaltowej, oświetlonej drodze w dzielnicy Ujazd Zgorzelec przy ul. Rzeczki Dolne. Teren płaski o powierzchni 2331 m2, kształtem zbliżony do prostokąta.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem B2.MNe - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności, obszar zagrożenia powodzią. Lokalne media w zasięgu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania jednorodzinne oraz tereny zielone. Oferta stanowi doskonałą okazję dla osób chcących zamieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta. Niewątpliwym jej atutem jest również duża powierzchnia działki, co w rejonie miasta stanowi rzadkość.
Cena ofertowa wynosi 210 000 zł. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!

Dla nabywców działki przewidujemy RABAT przy zakupie jednego z 5000 dostępnych w naszej ofercie projektów domów. Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski, licencja nr 1122, tel. 604 155 534.

informacje

Cena: 210 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
Działka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki DolneDziałka budowlana w Zgorzelcu ul. Rzeczki Dolne
niedziela, sierpień 09, 2020