Drukuj

opis

Przytulny wolnostojący dom zlokalizowany przy ul. Wesołej w miejscowości Czerwona Woda (gmina Węgliniec) oddalonej o 25 km od Zgorzelca i 5 km do zjazdu na autostradę A4. Budynek piętrowy, wybudowany w okresie przedwojennym w technologii murowanej, ocieplony z nową estetyczną elewacją i nowym dachem (blachodachówka). Działka położona na początku wsi przy asfaltowej drodze. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 140 m2. Na parterze są: przestronny salon, dwa pokoje (sypialnie), słoneczna kuchnia połączona z jadalnia, łazienka z toaletą, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz ganek. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz strych, który można zaadoptować na cele mieszkalne. Budynek wewnątrz wyremontowany w znacznej części. Prace remontowe wykonano w okresie ostatnich kilku lat. Na podłogach położona została terakota i panele drewniane, na ścianach - gładzie oraz płytki ceramiczne. Stolarka okienna PCV (z wyjątkiem łazienki
i pokoju na górze). Wymieniono też instalację elektryczną. Centralne ogrzewanie wykonane w miedzi
z grzejnikami konwektorowymi, zasilane piecem węglowym. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 1400 m2, na której dodatkowo mieści się budynek gospodarczy pełniący funkcję garażu.
Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!
Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także
w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski, licencja nr 1122, tel. 604 155 534.

informacje

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
REZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJAREZERWACJA
wtorek, lipiec 07, 2020