Drukuj

opis

Klimatyczny, atrakcyjny, jednorodzinny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku, położony
w Trójcy - wsi oddalonej zaledwie o 7 km od Zgorzelca, znajdującej się przy drodze krajowej nr 3, (która łączy Zgorzelec między innymi z Lubaniem i Jelenią Górą). Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej około 150 m2. Na parterze mieszczą się: przestronny salon z wyjściem na taras, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, hol i pralnia. Na poddaszu znajduje się otwarty pokój rekreacyjny. W bryłę budynku wbudowany jest garaż jednostanowiskowy, bezpośrednio skomunikowany z wnętrzem domu. Prace budowlane zakończono w 2010 r. Budynek wykonany z dobrej klasy materiałów, ocieplony styropianem (20 cm) i wełną mineralną, wykończony estetycznym tynkiem strukturalnym. Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Na podłogach są płytki ceramiczne, na ścianach - gładzie i glazura. Okna PCV trzyszybowe z roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła firmy Viessmann. Dodatkowo w salonie zamontowany został kominek. Dom ładnie wkomponowany w otoczenie znajduje się w zacisznym miejscu, przy drodze wewnętrznej (udział w drodze). Posadowiony jest na ogrodzonej i ładnie zagospodarowanej działce (chodniki, podjazd, zieleń kompozycyjna)
o powierzchni 990 m2. Jego główne zalety to gustowne wykończenie wnętrz, dobrze dobrane elementy wykończeniowe, funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń oraz niskie koszty utrzymania. Atutem nieruchomości jest również jej położenie – z dala od zgiełku, blisko natury i zieleni.

Cena ofertowa wynosi 617 000 zł i obejmuje udział w drodze dojazdowej. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!

Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także
w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski nr licencji 1122, tel. 604 155 534.

informacje

Cena: 617 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
Klimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w TrójcyKlimatyczny wolnostojący z garażem w Trójcy