Drukuj

opis

Super lokalizacja to główny atut oferowanych do sprzedaży działek budowlanych. Nieruchomość położona jest we wsi Jerzmanki oddalonej o 4 km od Zgorzelca. 8 działek przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe o powierzchni od 1050 m2 do 1381 m2. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta lub kwadratu, zlokalizowane w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla wsi Jerzmanki teren oznaczony jako pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usług (MNU). Sieć wodna wzdłuż drogi asfaltowej, energetyczna – w trakcie ustaleń. Działki będą sprzedawane z udziałem w drodze wewnętrznej. Atrakcyjna okolica - cisza i spokój, jednocześnie tylko 5 min. drogi od centrum Zgorzelca.
Cena ofertowa działki 93,69 za 1 m2 i obejmuje udział w drodze dojazdowej. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!
Dla nabywców działek przewidujemy RABAT przy zakupie jednego z 5000 dostępnych w naszej ofercie projektów domów. Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski, licencja nr 1122, tel. 604 155 534.

informacje

Cena: 98 375.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
Działki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacjiDziałki budowlane w dogodnej lokalizacji
wtorek, sierpień 11, 2020