opis

Sprzedawca na Stacji Paliw

Miejsce pracy: Firma KDM Sp. z o.o.
Porajów, ul. Mostowa 1, 59-921 Sieniawka

Opis stanowiska:______________________________________________
• praca na stanowisku kasowym
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
• dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
Wymagania:___________________________________________________
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• mile widziana; znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:____________________________________________________
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, premie miesięczne, dodatki stażowe
• stabilność zatrudnienia
• program grupowego ubezpieczenia na życie + opieka medyczna
• pakiet socjalny („wczasy pod gruszą”, premie świąteczne)
• elastyczny grafik
• pozytywną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

• Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie ofert na adres KDM Sp. z o.o.. Porajów, ul. Mostowa 1, 59-921 Sieniawka, Tel. (75) 77 38 131, e-mail: kadry@kdm.com.pl

• Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę KDM Sp. z o.o. z siedzibą w Porajów, ul. Mostowa 1, 59-921 Sieniawka zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Firma KDM Sp. z o.o. z siedzibą w Porajów, ul. Mostowa 1, 59-921 Sieniawka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

informacje

kontakt

E-mail: Email: kadry@kdm.com.pl
Telefon: 75 77 38 131
czwartek, grudzień 12, 2019