opis

Trener Zespołu Sprzedaży
Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Bogatynia

Bank Pekao S.A. jest jednym z największych Banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.
Zadania:
• Koordynacja pracy Zespołu Doradcy Klienta i odpowiedzialność za wyniki pracy Zespołu,
• Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży produktów,
• Aktywna sprzedaż produktów gotówkowych i hipotecznych,
• Współpraca z innymi doradcami w Banku.
Korzyści:
• Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce,
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
• Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie,
• System szkoleń i programów rozwojowych,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
Oczekiwania:
• Mile widziane doświadczenie zawodowe,
• Znajomość funkcjonowania, strategii oferowania i sprzedaży produktu,
• Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym odpowiedzialnym za realizację celów biznesowych,
• Mocne nastawienie na działanie zespołowe,
• Wysoka samo motywacja do działania oraz chęć motywowania innych,
• Nastawienie na realizację planów sprzedażowych
• Umiejętność działania w sytuacjach nowych i trudnych,
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV , w tytule maila należy wpisać: REKRUTACJA, email bogatynia.pekao@onet.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
1) Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji
Wysyłając emaila lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska w Bogatyni ul. Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.
Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: bogatynia.pekao@onet.pl w tytule maila wpisując „wycofanie zgody”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
2) Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji
Wysyłając emaila lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska w Bogatyni ul. Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
3) Klauzula zgody na udostępnianie danych na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych innym podmiotom z grupy kapitałowej PEKAO
Wysyłając emaila lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Banku Pekao wyrażam zgodę na udostępnianie przez Bank PEKAO Spółka Akcyjna Placówka Partnerska Bogatynia ul. Daszyńskiego 6, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom z grupy PEKAO do celów rekrutacyjnych.

informacje

Cena: 5 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: bogatynia.pekao@onet.pl
Telefon: +48 501576052
nopic
piątek, kwiecień 10, 2020