- reklama -

opis

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
asystent/asystentka do spraw realizacji projektów budowlano-montażowych

Miejsce pracy:
- Zgorzelec - biuro firmy Expateam

Obowiązki:
- Praca z dokumentami w języku niemieckim (rzadziej w j. angielskim)
- Sporządzanie kalkulacji, kosztorysów, tłumaczeń na język polski, redagowanie korespondencji w języku niemieckim
- Uczestnictwo w spotkaniach roboczych na budowach na terenie Niemiec
- Koordynacja procesów rozliczeniowych na budowach (obmiary, dokumentacja wykonanych prac).
- Utrzymywanie kontaktów roboczych z niemieckojęzycznym personelem kierowniczym na budowach oraz współpraca z polskimi podwykonawcami

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w dziedzinie budownictwa albo branży pokrewnej (np. instalacje, branża metalowa itp.)
- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
- Znajomość j. angielskiego byłaby dodatkowym atutem
- Sprawna obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego
- Znajomość zasad kosztorysowania w budownictwie
- Dobre umiejętności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi
- Orientacja na realizację założonych celów
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- Umowa o pracę, po osiągnięciu odpowiedniego wdrożenia w zakres obowiązków
- Zarobki na poziomie porównywalnym z zatrudnieniem na terenie Niemiec
- Uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych
- Dobre warunki pracy, wsparcie i możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o:
- Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 77 16 034.
- Wypełnienie klauzuli pod adresem: http://expateam.com/klauzula-rodo-2/

informacje

kontakt

E-mail: Email: praca@expateam.com
Telefon: 757716034
nopic