- reklama -

opis

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

- Praca odbywa się na podstawie UMOWY
- Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania
- Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
- Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
- Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z
- Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
- Regularne szkolenia online
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
- Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
- Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

- Ukończone 18 lat
- Obywatelstwo polskie
- Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
- Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
- Obsługa komputera na poziomie podstawowym
- Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

- działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
- nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
- obsługa Klienta,
- tworzenie narzędzi reklamowych,
- praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

- Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
- U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.
- Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)
2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)
3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Link do mojego profilu na FB:

informacje

Cena: 1.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: teotincompany@interia.pl
Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start