Drukuj

opis

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych w Niemczech.

Obowiązki:
Opieka nad osobami starszymi – wykonywanie podstawowych obowiązków w zakresie pielęgnacji.
Organizowanie czasu wolnego seniora.
Wspieranie seniora w wykonywaniu codziennych czynności.
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
Miejsce pracy – Niemcy.

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie w miejscu pracy.
Doświadczenie w pracy jako opiekun/opiekunka.
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy.
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia, cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność.
Mile widziane posiadanie prawa jazdy – nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:
Wynagrodzenie uzależnione od stopnia trudności zlecenia, znajomości języka oraz formy współpracy.
Proponujemy pracę na własnej działalności – wypłata miesięczna nawet ponad 2000 EUR, ubezpieczenie od kosztów leczenia w Niemczech.
Możliwe również zatrudnienie na umowę o pracę na warunkach niemieckich - składki emerytalne odprowadzane w Niemczech, płatny urlop i świadczenia socjalne.
Pośrednictwo w pozyskiwaniu zleceń w zakresie opieki nad seniorami na terenie Niemiec oraz pomoc organizacyjną i formalną w ich realizacji.
Gwarantujemy sprawdzone miejsca pracy, zapewniamy bezpieczny i opłacalny wyjazd.

Zainteresowane osoby prosimy o:
Złożenie aplikacji przez naszą stronę: www.expateam.com/opieka lub kontakt mailowy: opieka@expateam.com albo kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu: 570 212 654.
Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/klauzula-rodo-2/

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

informacje

Cena: 8 100.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: praca@expateam.com
Telefon: 570 212 654
Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

wtorek, maj 11, 2021