W sobotę 23.09.2023 roku korty tenisowe przy ul. Białogórskiej w Bogatyni gościły miłośników tenisa na Deblowym Turnieju Tenisa Ziemnego.

Frekwencja dopisała, na turniej zgłosiło się 18 osób m.in. z Bogatyni, Zgorzelca, Pieńska i okolic. Po całodniowej rywalizacji zwycięzcami turnieju okazali się Adam Bukiel i Sławomir Horodecki ze Zgorzelca, którzy w zaciętym finale pokonali również zgorzelecką parę Jarosław Furmańczyk i Robert Kiełdanowicz. Trzecie miejsce na podium zajęli Łukasz Brodziak i Andrzej Szczepański z Pieńska, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Konrada Działoszyńskiego i Martynę Szczepańską z Pieńska. Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz dyplomy a na wszystkich uczestników poczęstunek w formie grilla sfinansowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.