Po wygranym zaległym meczu w środę (4 kwietnia br.) z AKS Strzegom 2-1 nasz zespół 11 kwietnia br. podejmował na stadionie przy ulicy Sportowej zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Chojnowiankę Chojnów

MKS Granica Bogatynia dopiero po stracie w 20 minucie bramki zaczęła dominować na boisku. Jeszcze przed przerwą wynik pierwszej połowy odwrócili Mikulski w 40 minucie i Więckiewicz w 43 minucie. Po zmianie stron końcowy wynik meczu świetnym strzałem z dystansu w 68 minucie ustalił Słomiak.

MKS Granica Bogatynia w czterech rozegranych meczach rundy wiosenne wygrała 3 mecze i jeden zremisowała. Strzelając 9 bramek, tracąc 4.

Najbliższy mecz MKS Granica Bogatynia rozegra 18 kwietnia br. o godzinie 16 na stadionie przy ulicy Sportowej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie groźny i zawsze nieobliczalny zespół BKS Bobrzanie Bolesławiec.

MKS GRANICA BOGATYNIA - CHOJNOWIANKA CHOJNÓW 3:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Górski (20), 1:1 Mikulski (40), 2:1 Więckiewicz (43), 3:1 Słomiak (68).
Widzów: 200.

MKS GRANICA Bogatynia: Gawlik - Augustyn (20 Fularz), Duduć, Omelański, Mikulski, Pastuszko (75 Iwanicki), Sawczuk, Szydło, Krzesiński (55 Kostrzewa), Achciński (55 Słomiak), Więckiewicz. Trenerzy: Ireneusz Słomiak, Paweł Rychter.