- reklama -

Kalendarz wydarzeń

KLANZA zaprasza na PLANSZOMANIĘ
Środa 21 Listopad 2018, 16:00
Odsłon : 704
b_699_699_16777215_00_images_stories_imprezy_KLANZA_ZAPRASZA_NA_KOLEJNE_SPOTKANIE_Z_GRAMI.PNG

Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni oraz Klub Gier Planszowych z Bogatyni zapraszają na kolejne spotkanie z grami planszowymi zarówno tymi w klasycznej formie np.: szachy, warcaby, chińczyk jak i nowoczesnej np.: timeline, dixit, szmal, śpiące królewny, cortex, icecool.

Zachęcamy dzieci i młodzież, a także dorosłych do wspólnego spędzenia czasu w ramach działań pod wspólną nazwą ?PLANSZOMANIA?. Spotkanie odbędzie się w środę 21 listopada w godzinach od 16.00 do 18.00. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bogatyni.

Wstęp wolny!

PLANSZOMANIA to działania rekreacyjne realizowane w ramach projektu SPOTKANIA Z KLANZĄ - zadania publicznego współfinansowanego ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminę Bogatynia.

Spotkania z KLANZĄ, to nieodpłatne profilaktyczne działania dla dzieci i młodzieży realizowane w Gminie Bogatynia w okresie od 1 maja 2018 roku do 31 grudnia 2018r.

Partnerzy projektu: Gmina Bogatynia, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni, Rada Osiedla nr 2 w Bogatyni, Przedszkole Publiczne nr 6 w Bogatyni, Liceum Ogólnokształcące w Bogatyni.

Patroni medialni: TVK BOGATYNIA, ARTRADIO BOGATYNIA, BOGATYNIA.INFO.PL, BOGATYNIA.ORG.PL.

środa, październik 20, 2021