Jeżeli jest coś, czego nie rozumiesz, masz wątpliwości albo nie umiesz się poruszać się w wirtualnym świecie reklamy - zespół bogatynia.info.pl jest do Twojej dyspozycji. Powiedz nam czego oczekujesz a poprowadzimy Cię do celu.
Poniżej znajdziesz szczegóły naszej oferty reklamowej.
Wszystkie formalności można załatwić przez internet/telefon, bez konieczności spotkań i podpisywania dokumentów.
Oferta reklamowa stała:
  • Baner poziomy stały  - 940x100 pixeli - cena 850 zł + VAT
  • Baner poziomy stały  - 940x150 pixeli - cena 1275 zł + VAT
  • Baner poziomy stały  - 940x200 pixeli - cena 1700 zł + VAT
  • Baner poziomy rotacyjny (zmienia się w zależności od „przeładowania” strony) - 940x100 pixeli (lub wielokrotność liczona w pionie - np. 940x200 pixeli, 950x300 pixeli, etc.)  - cena 550 zł + VAT
  • Baner typu "box" stały - 200x200 pixeli (lub wielokrotność liczona w pionie - np. 200x400 pixeli, 200x600 pixeli, etc.)  - cena 350 zł + VAT
  • Baner typu "box" rotacyjny - 200x200 pixeli (lub wielokrotność liczona w pionie - np. 200x400 pixeli, 200x600 pixeli, etc.)  - cena 250 zł + VAT
  • Tekst sponsorowany - artykuł, w którym możemy zamieścić wszelkie informacje reklamowe dotyczące działalności dowolnego podmiotu – cena 250 zł + VAT (bez konieczności ingerencji redakcyjnej), 300 zł + VAT (redakcja i edycja artykułu)
  • Możliwość promocji na naszym koncie Facebook - indywidualna wycena
  • Agencyjne i komercyjne ogłoszenia  - indywidualna wycena
  • Wpis w katalogu firm bogatynia.info.pl/miejskie-info/firmy-info - bezpłatnie
Przy zleceniu na okres dłuższy niż trzy miesiące – produkcja banera animowanego w cenie, w przeciwnym razie koszt produkcji 250 zł + VAT. Przy zleceniu na dłuższy czas możliwe rabaty.
 
bogatynia.info.pl
Lokalny Portal Internetowy
bogatynia.info.pl
Tel. 781 100 670
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: ofertareklamowa[@]bogatynia.info.pl
Banery reklamowe  -  to najskuteczniejsza forma reklamy. Elastyczny, dostosowany do Twoich sposób prezentacji produktu, wg Twojego pomysłu bądź za naszą sugestią. Zarówno jego wielkość, umiejscowienie, wykorzystane technologie, wszystko to możemy dostosować do Twojego budżetu tak, by jak najsprawniej przeprowadzić skuteczną  kampanię reklamową. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie z szerokiego wachlarza oferowanych banerów - ich lokacji i wielkości.  Skontaktuj się z nami a wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości.
Tekst sponsorowany - artykuł, w którym możemy zamieścić wszelkie informacje reklamowe dotyczące działalności dowolnego podmiotu. To atrakcyjna forma cechująca się dużą poczytnością.
Kampanie promocyjne, patronaty - oferta indywidualna po konsultacji dotyczącej rozmiaru i zakresu współpracy.
Strony internetowe - Twoja Firma - nasza domena. Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców chcących zaistnieć na stałe w internetowej społeczności nie martwiąc się przy tym o hosting, szalejące ceny za dzierżawę domen i utrzymanie serwisu. Wszystkim zajmiemy się my.
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.