Lokalny Portal Informacyjny bogatynia.info.pl powstał w grudniu 2010 roku. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnej i pełnej informacji o regionie, w którym żyjemy. Teksty w miarę czasu będą uzupełniane o komentarze i opinie dotyczące bieżących spraw. Chcemy także postawić na szeroką publicystykę. Tym samym zapraszamy wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia do współpracy.

Konieczność powstania serwisu podyktowana była luką informacyjną powstałą w naszej okolicy. Wiele ciekawych i istotnych dla życia mieszkańców informacji nie było podawanych przez żadne media, a tym bardziej istniejące serwisy internetowe. Ponadto Bogatynia zasługuje na to, żeby jej mieszkańcy mogli wiedzieć i mogli pisać – do czego gorąco zachęcamy.

Mamy ambicję być dziennikiem z na bieżąco aktualizowanymi informacjami. Zdajemy sobie także sprawę, że nie jesteśmy wolni od niedociągnięć, które na bieżąco będziemy eliminować. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy i do wytkania nam niedociągnięć.

  • W sprawach redakcyjnych: Marcin Siennicki, e-mail: redakcja[@]bogatynia.info.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 781 100 670
  • W sprawach turystyczno – historycznych piszcie: info[@]goryizerskie.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W sprawach technicznych piszcie: administrator[@]bogatynia.info.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydawca:
Bogatynia Info Marcin Siennicki
NIP: 615-173-70-32; REGON: 021498699
Tel. 781 100 670

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.