Kalendarz wydarzeń

Sidney Polak
Piątek 21 Grudzień 2018, 20:00
Odsłon : 608
b_699_699_16777215_00_images_stories_wikipedia_Sidney_Polak_2007.jpg
Sidney Polak, Juwenalia w Rzeszowie (2007), fot. Kubakocoj z polskiej Wikipedii/CC BY-SA 3.0

Sidney Polak to artysta przez wiele lat związany z zespołem T.LOVE ma też na koncie dwie płyty solowe! Wielu z Was z pewnością pamięta takie jego hity jak: ?Otwieram wino? czy ?Chomiczówka?, powraca z trzecim albumem! Premiera płyty miała miejsce jesienią! 

Jesienią tego roku światło dzienne ujrzał trzeci solowy album Sidney? a Polaka, zatytułowany po prostu ?3?. Nowy krążek promowany jest utworem ?Twarzą w twarz?, do którego zrealizowany został klip, będący zapisem samotnej podróży artysty do Australii i Nowej Zelandii. Co ciekawe utwór został skomponowany już po rejestracji materiału video.

Sidney Polak - polski wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku, dziennikarz radiowy. Znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.LOVE, którego jest członkiem od 1990 roku. Prowadzi także solową działalność artystyczną, czego dotychczasowym efektem są dwie bardzo dobrze przyjęte płyty: ?Sidney Polak? (2004) oraz ?Cyfrowy styl życia? (2009).

- Najwyższa pora zatem przypomnieć o sobie publiczności. Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że? mamy wprawę! Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney? a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam! - informuje artysta.

Sidney zagrał już koncert już w Bogatyni... 12 lat temu. Na stadionie przy ulicy Sportowej wystąpił obok zespołu Natural Dread Killaz.

Koncert odbędzie się w piątek, 21 grudnia 2018 o godz. 20:00 w Restauracji Pizzerii Hoker przy ul. Pocztowa 15c. Bilety: 35 zł - przedsprzedaż i 45 zł w dniu koncertu.

Miejsce Restauracja Hoker
wtorek, lipiec 07, 2020