- reklama -

Kalendarz wydarzeń

Magda Gessler w Zgorzelcu
Sobota 09 Marzec 2019, 13:00 - 18:00
Odsłon : 870

Magda Gessler w Zgorzelcu

Magda Gessler w Zgorzelcu już w najbliższą sobotę. Galeria Słowiańska zaprasza 9 marca na spotkanie z Magdą Gessler. Znana restauratorka, malarka i gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych opowie o latach spędzonych w różnych zakątkach świata, tradycyjnej kuchni i różnicach kulturowych oraz receptach na smaczne dania i szczęśliwe życie.

W najbliższą sobotę w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu amatorzy dobrej kuchni, podróży oraz inspirujących rozmów będą mieli możliwość spotkać się z Magdą Gessler, znaną restauratorką i gwiazdą telewizyjnych show, takich jak m.in. Kuchenne Rewolucje i Master Chef.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, Artystka przeniesie gości galerii do różnych miejsc świata, które miała okazję dokładnie poznać i gdzie spędziła część swego życia, m.in. na Kubę, do Hiszpanii i Kanady. Opowie, jakie panują tam tradycje kulinarne, przytoczy ciekawostki oraz nakreśli różnice kulturowe. Magda Gessler podzieli się nie tylko swoją ogromną wiedzą na temat sztuki przyrządzania oryginalnych potraw, ale też receptami na dobre i szczęśliwe życie.

Spotkanie z Magdą Gessler będzie doskonałą okazją do wspólnych zdjęć, autografów i bliższego poznania Artystki. Nie zabraknie także degustacji - klienci Galerii będą mogli spróbować dań przygotowanych specjalnie dla nich przez kucharza z restauracji ?U Fukiera?.

Spotkanie z Magdą Gessler odbędzie się 9 marca w godzinach 13.00-18.00 w Galerii Słowiańskiej przy ul. Jeleniogórskiej 42 w Zgorzelcu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

sobota, październik 24, 2020