Kalendarz wydarzeń

Bogatyńska 10
Niedziela 08 Wrzesień 2019, 08:00 - 15:00
Odsłon : 342

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia, Bogatyński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Bogatyni serdecznie zapraszają na bieg uliczny "Bogatyńska 10", który odbędzie się 8 września 2019 roku.

================================================================================

KOMUNIKAT

W niedzielę, 8 września 2019 roku, w naszym mieście odbędzie się bieg uliczny pod nazwą ?Bogatyńska Dycha?. W związku z tym, w godz. od 8.00 do 15.00, zostaną wyłączone z ruchu kołowego następujące ulice:

Kusocińskiego, Energetyków, Chopina, Komedy-Trzcińskiego, Matejki, Wyczółkowskiego, Kossaka, Żołnierzy II AWP, Warszawska, Styki, Zamoyskiego, Boznańskiej, Kościuszki, Dworcowa i Daszyńskiego oraz obszar wewnątrz terenu wyznaczonego przez trasę zawodów.

Na czas biegu, w godz. od 8.00 do 15.00, odwołane zostają również kursy komunikacji miejskiej linii ?A? i ?B?. Także przewozy pracownicze i pozostałe przewozy komercyjne zostaną zorganizowane poza strefą biegu. Po godzinie 15.00 kursy zostaną przywrócone wg ustalonego rozkładu jazdy.

Mieszkańców ulic, którymi biec będą uczestnicy ?Bogatyńskiej Dychy?, prosimy o przestawienie, na czas trwania imprezy, zaparkowanych tam samochodów (najpóźniej w godzinach wieczornych 7 września).

Wszystkich kierowców prosimy o zastosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz przedstawicieli organizatora imprezy.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do kibicowania!

================================================================================

MATERIAŁY PROMOCYJNE

Zapisy na stronie datasport.pl

niedziela, marzec 29, 2020