Oczko wodne przy ulicy Boznańskiej nie przetrwało "próby czasu". Zostało zasypane i teraz pod mostkiem jest skalniak.

fot. www.instagram.com/bogatynia_info

11358071 1692329394333309 346825673 n1***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+6 #1 jadwiga 2017-08-10 18:04
to od początku był poroniony pomysł, zrobione na odpie...ol, na tydzień, totalna fikcja, prowizorka. To nie mogło przetrwać, bo było tak robione, żeby nie przetrwało. A od oddania do użytku nie widziałam tam nikogo, kto by to naprawiał, konserwował lub zwyczajnie dbał o to. Dbali tylko o zieleń, a skalniak i oczko omijali wzrokiem. To była fikcja. Wiedzą o tym pobliscy mieszkańcy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
wtorek, wrzesień 22, 2020