b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_visnova_2018-09-03_nowa_ścieżka_rowerowa_024.jpg

Oznakowanie nowej ścieżki rowerowerowej Visnova - Działoszyn - Visnova.

[Czytaj także: Nowa trasa rowerowa]

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #1 Author 2018-09-15 18:26
Oznakowanie już jest, czas dokończyć ścieżkę! Pomiędzy Wyszkowem s Višnovą trasa jest ruiną. Składa się ona z dziur, miejscami otoczonych resztkami asfaltu, na którym się walają luźne kamienie i żwir. Koła tam tracą przyczepność. To niebezpieczny odcinek, powinny być tam ostrzeżenia!
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
sobota, luty 29, 2020