b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_IMG-20190109-WA0003.jpg

Stan drogi w Bogatyni i Czechach na przejściu granicznym.

IMG 20190109 WA0002

 ***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+1 #6 Kierowca 2019-01-11 09:03
Proponuję zadzwonić do obwodu drogowego w Tylicach, odpowiedzialnego u nas za utrzymanie dróg wojewódzkich. Latem zgłosiłem im rozpadający się asfalt na dawnym przejściu i mnie odesłali do UMiG.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #5 A4mizo 2019-01-11 08:52
Jakoś pomijana jest moja propozycja o zarobkach rady.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #4 A4mizo 2019-01-10 13:52
Cytuję Kierowca:
Utrzymanie drogi na terenie dawnego przejścia granicznego, podobnie jak jego zabudowania, należą do gminy...

Nieprawda
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 A4mizo 2019-01-10 12:59
Cz.2
Żeby odśnieżać Lutogniewice wóz GPO musi się przedostać przez zasypaną i oblodzoną drogę na wysokości Działoszyna. Droga do przejścia na Kunratice jest drogą co najmniej powiatową. Nasze GPO nie ma więc prawa tej drogi odśnieżyć. Ale chodniki w Bogatyni są już nasze, miejskie i nic prócz dobrej woli nie stoi na przeciw ich odśnieżaniu. Tak, tak. Zaraz podniesie się krzyk, że nie ma pieniędzy. To ja wam rado miasta podpowiem skąd te pieniądze wziąć. Zostaliście wybrani (podobno) przez mieszkańców. Podejmijcie uchwałę, że przez połowę waszej kadencji ze względu na trudną sytuację finansową gminy rezygnujecie ze swoich diet i ograniczycie się jedynie do pobierania 100 złotych za każdą sesję.
Macie tyle odwagi? Bo honorze nawet nie wspominam.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #2 A4mizo 2019-01-10 12:58
Cz.1
Bolą was zaśnieżone drogi w naszej gminie, ale boicie się nazwać po imieniu winnych. Otóż Polska to taki dziwny kraj gdzie drogi podzielono na krajowe, wojewódzkie, powiatowe i gminne. Kretyński podział to i skutek równie debilny. Otóż wozy bogatyńskiego GPO nie mogą odśnieżać drogi między Bogatynią a rozjazdem do Lutogniewic. Za ten odcinek drogi odpowiada Zgorzelec, a może i Wrocław. Któreś z tych miast podpisało umowę na odśnieżanie z jakąś mityczną spółką z drugiego końca powiatu. Nasze GPO może swoją robotę podjąć dopiero w wioskach naszej gminy. Prawda, że to niebotyczny idiotyzm?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 Kierowca 2019-01-09 15:19
Utrzymanie drogi na terenie dawnego przejścia granicznego, podobnie jak jego zabudowania, należą do gminy...
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
poniedziałek, czerwiec 24, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies