b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_bogatynia_3d.JPG

Działoszyńska jest po obu stronach zastawiona tirami. 

Działoszyńska jest po obu stronach zastawiona tirami, które nie mogą podjechać pod górę. Nic w tym dziwnego, skoro od dawna nie jechała tamtędy żadna pługopiaskarka. Na jezdni zalega ogromna ilość śniegu. Droga za chwilę będzie całkowicie nieprzejezdna.

 ***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+2 #9 A4mizo 2019-02-04 17:04
Cytuję Xawier:
A może by ten dziennikarz dbający o nasze miasto opisał teraz jak województwo dba o naszą drogę 352.

A co go to obchodzi. Dostał kasę napisał na zamówienie i rzecz została odfajkowana. Teraz już nie warto pana AG pogrążać. Cel osiagniety. Przegrał wybory. Teraz to nawet ten którego przed laty pan AG wybronił przed prokuratorem i sądem ma go w ....
Cytować | Zgłoś administratorowi
+1 #8 A4mizo 2019-02-04 16:55
Cytuję Kazik:
A gdzie nasza lokalna Tuba Propagandowa? To świetny temat dla nich. Proszę się tym zająć.

Pewnie ma swoją bardzo poczytną stronę.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #7 Xawier 2019-02-04 14:57
A może by ten dziennikarz dbający o nasze miasto opisał teraz jak województwo dba o naszą drogę 352.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #6 A4mizo 2019-02-04 13:03
Jużjeden dziennikarz był pisał o narkomanii w Bogatyni, ale głownie dostało się Grzmielewiczowi. Teraz była nastepna ekipa ale tylko "w temacie" pogorzelców.Tu jest chyba potrzebny pozew sądowy za nieodsnieżoną działoszyńską. Tylko kogo wskazać winnego? Przecież firma która wygrała przetarg może być z drugiego końca powiatu, a jesli ma jeszcze jakieś nieformalne powiązania ze Zgorzelcem to d... mokra. Zawsze się wytłumaczą, ze wyjechali jeszcze w sobote, ale najpierw musieli odsnieżyć swoją drogą, żeby się ruszyć. Pewnie jak dojechali do Zgorzelca to akurat skończyło się im paliwo, a że niedziela to księgowa nie miała kluczy, żeby dać kasę na paliwo. No i wszystko.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #5 Kazik 2019-02-04 12:24
A gdzie nasza lokalna Tuba Propagandowa? To świetny temat dla nich. Proszę się tym zająć.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #4 Xawier 2019-02-04 11:42
Może mamy jakiś dziennikarzy, którzy ściągną lepszych kolegów po fachu i nagłośnią problem? Czas najwyższy.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #3 Ani 2019-02-04 11:07
Firma, która powinna odśnieżać powinna też być pociągnięta do odpowiedzialności za niedotrzymywanie umowy i za wszystkie szkody z tego wynikające. Straty firm m.in. kiedy pracownicy nie dojechali na czas, stłuczki, czas ludzi stojących w korkach itd. Tak źle i takich cyrków na tej drodze nie było od lat. Ciekawe co to za firma krzak wygrała przetarg. utrzymanie drogi...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #2 A4mizo 2019-02-04 09:09
W Polsce mamy kretyńskie prawo. Ta droga nie należy do gminy więc i odśnieżanie także. Debilne przepisy podzieliły drogi na gminne, powiatowe, wojewódzkie i państwowe. Za odśnieżanie drogi między Bogatynią a Zgorzelcem odpowiada Zgorzelec, który ten obowiązek przekazał jakiejś prywatnej firmie z drugiego końca powiatu. I jest problem. Kiedy dojadą do Działoszyna? Jak odśnieżą sobie dojazd. Czyli czekamy aż śnieg stopnieje. Zresztą nasze GPO nie radzi sobie nawet z samą Bogatynią a co dopiero z resztą miejscowości gminnych jeśli nie można do nich nawet dojechać.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #1 AdamTUR 2019-02-03 21:15
Tak, tak. I zamknijcie szpital, umrzecie na dzialoszynskiej. Całe szczęście są rozsądni radni, którzy uwazaja, że ta gmina zasługuje na szpital. Ja się boję, nie o siebie, moja żona przepracowała trzydzieści lat w bawełnie, zamknęli bawełnę. Dobrze, że moja emerytura po elektrowni. Teraz na starość ma zaburzenia rytmu serca i myślą o zamknięciu jej szpitala. Ehh
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
czwartek, grudzień 05, 2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Polityka cookies