b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_20190407_103927.jpg

Syf taki, że aż się płakać chce. Prawdziwe wysypisko na graniczy polsko - czeskiej między Opolnem, a Białopolem.


 ***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+4 #1 Leśny dzaiadek 2019-04-10 16:21
Na Google są fotografie naszych granic z powietrza to jeden ciąg syfu Niech mi ktoś biegły w rachunkach wyjaśni. Jaki interes robi idiota wioząc do lasy śmieci. Często musi pokonać znacznie większą drogę niż do Składowiska.Myślę, że tu mogą być przeżycia z pogranicza zboczeń psychicznych .podobnych do np.obnażania się w tramwaju lub swego rodzaju zboczonego zaspokojenia popędu seksualnego. Jak inaczej zinterpretować osobnika ,który zataszczył miał miskę ustępową lub materac w głąb lasu..A to są częste owoce ich zbocznych popędów
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
piątek, lipiec 03, 2020