Wreszcie się doczekaliśmy łatanie nawierzchni Bogatynia-Opolno Zdrój. Zdjęcie "dzisiejsze".

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+2 #5 Maja 2019-05-27 12:18
Jaką drogę łatają panie redaktoze?????????????????????To nie jest 1kwietnia!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #4 opolniak 2019-05-27 04:35
Jaką drogę remontują? Panie redaktorze,zanim Pan napisze artykuł,proszę to sprawdzić.Nikt nic nie remontował na tej drodze w tym roku,ani nawet w ostatnim tygodniu! Ktoś sobie zrobił żart!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #3 byławidziała 2019-05-24 12:02
Nic nie łatajo.Na razie tylko pomalowali kredą obwódki wokół dołów! Kto kłamał ,że łatajo ? Portki jego chyba łatajo!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 Krzych 2019-05-24 10:44
Do ZK - A Ty ile wpłaciłeś?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #1 ZK 2019-05-24 10:22
Łatanie dziur, a remont drogi to mała różnica nieprawdaż ;) wpłacajcie, bo prędzej mieszkańcy uzbierają odpowiednią kwotę od samorządowców, którzy dużo gadaj, mało robią.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
sobota, styczeń 25, 2020