Zdjęcie archiwalne, fot. Remigiusz Naruszewicz

W rozegranym meczu derbowym w dniu 28 sierpnia br. w Zawidowie z tamtejszym Piastem, zawodnicy Granicy po zaciętym meczu, meczu walki pokonali 2 – 1 Piast Zawidów

Bramki dla Granicy strzelili w 50 minucie z rzutu wolnego Gracjan Janiak oraz w 65 minucie po podaniu Michała Marszałka Grzegorz Sawicki. Z postawy naszych zawodników we wczorajszym meczu powinniśmy być zadowoleni, bo chociaż jeszcze pod względem taktycznym z założeń przedmeczowych wszystko nie wychodziło, to ambicji i zaangażowania nie można było odmówić naszym zawodnikom.

MKS Granica Bogatynia: Jarosław Czekański – Grzegorz Kaźmierski, Grzegorz Deszcz, Andrzej Iwanicki (46 minuta – Grzegorz Ratajczak), Tomasz Rachwał, Marcin Chrzanowski, Marcin Gawlik (35 minuta – Gracjan Janiak), Marcin Suchocki, Grzegorz Sawicki (87 minuta Dawid Więckiewicz), Radosław Pietkiewicz (75 minuta Michał Marszałek), Michał Szydło.

Po czwartej kolejce rozgrywek nasz zespół w tabeli awansował na 13 pozycję. Już w najbliższą  sobotę MKS Granica Bogatynia rozegra mecz o godzinie 17,00 przy ulicy Białogórskiej z Orlą Wąsocz. Zapraszam wszystkich kibiców piłki nożnej moim zdaniem na trudny i bardzo ciekawy mecz.