Zdjęcie archiwalne, fot. MKS GranicaW sobotnim meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Białogórskiej nie udało się naszym zawodnikom w radosny sposób pożegnać ze swoimi kibicami

W swym ostatnim meczu MKS Granica Bogatynia po słabej grze przegrała ze Strzelinianką Strzelin 1:3. Bramkę dla Granicy strzelił z rzutu wolnego Jevgien Savczuk. Był to ostatni 30 mecz rozegrany przez naszą drużynę w sezonie 2011/12 w IV lidze. W tym sezonie zawodnicy Granicy wygrali jedenaście meczy, dziewięć razy remisowali oraz dziesięć razy schodzili z boiska pokonani. MKS Granica Bogatynia po jedenastu latach gry w lidze okręgowej debiutując w IV lidze zajęła dobre 7 miejsce.

Z tego miejsca chciałem gorąco podziękować za najlepszy sezon jaki Granica uzyskała od prawie 30 lat: Burmistrzowi, sponsorom, wszystkim zawodnikom, trenerowi Wojciechowi Szymkowowi, działaczom sportowym oraz wiernym kibicom, którzy zawsze byli z zawodnikami na dobre i złe. Bez was tego wszystkiego nie można było by osiągnąć. Dziękuję.

MKS Granica wystąpiła w składzie: Jarosław Czekański, Marcin Chrzanowski (K), Piotr Koryto (46 minuta Michał Mokijewski), Łukasz Duduć (79 minuta Michał Marszałek), Jevgien Savczuk, Mariusz Omelański, Daniel Szywała (60 minuta Łukasz Pastuszko), Marcin Gawlik, Tomasz Rachwał (78 minuta Krzysztof Czeczot), Radosław Pietkiewicz. Ponadto w składzie wystąpili: Sebastian Mikulski, Dawid Kleczkowski. Trener: Wojciech Szymków. Kierownik zespołu: Ryszard Szydło.

Naszym zawodnikom został do rozegrania mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu DZPN Wrocław z MKS Szczawno Zdrój. Termin rozegrania meczu podam po otrzymaniu oficjalnej informacji z DZPN Wrocław.