Granica Bogatynia przegrała, fot. R. NaruszewiczWynikiem 2:4 zakończył się wczorajszy mecz rewanżowy na bogatyńskim boisku. Wygrana Nysy zmniejsza jej szanse na spadek do niższej ligi

Przegrana Granicy Bogatynia w meczu rewanżowym (jesienny mecz zakończył się remisem 1:1 (vide Wielkie derby powiatowe zakończone remisem) nie zmienia naszej pozycji w tabeli ligowej. Nadal plasujemy się na 4. miejscu w ligowej tabeli. Do trzeciego Piasta Żmigród dzieli nas osiem punktów. Polepszyła się sytuacja Nysy Zgorzelec, która zdobywając w Bogatyni trzy punkty oddaliła się od strefy spadkowej. W sobotniej kolejce Nysa prowadziła od początku, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Pierwsza bramkę dla Granicy zdobył nasz napastnik Lukasz Pastuszko w 65 minucie. Sześć minut później Krzysztof Tkaczyk podniósł wynik na 4:2.

Do końca rundy zostało tylko pięć kolejek. Za trzy dni zagramy z zespołem Iskra Kochlice.

Piast Zawidów przegrał wyjazdowy mecz z drużyna AKS Strzegom 1:0.

Dzisiaj swoje spotkania rewanżowe (21. kolejka) rozegrała również A-klasa. Piłkarze Jaśnicy Opolno Zdrój wygrali u siebie 4:1 z Orłem Platerówka, a Pogoni Markocice na wyjeździe przegrała 5:1 z Włókniarzem Leśna.